HLAVNÁ STRÁNKA      Elektromobily      TV TIPY      Macka.sk      Fotenie detí Dnes je sobota, 19. apríla 2014

PREDAJ MOTOCYKLOV      LACNÉ LETENKY      ELEKTRO      SNEH      TV PROGRAM      ARCHÍV Meniny má Jela, zajtra Marcel

Rubriky

Z domova

Zo zahraničia

Financie

Kultúra

Šport

Auto-moto

Veda a Technika

Zdravie

Prílohy - archív

Glosárium

Hyundai na Slovensku

Literárne pohľady

Na telo

Názory, komentáre

Odkazovač

Počítače

Téma dňa

Reservé pre ženy

Radíme

Kariera

Víkend,Štýl

Kompas spotrebiteľa

Dôchodková reforma

Narodna pohoda

Vstup SR do NATO

Financie, poisťovníctvo ..

Moderné bývanie

Poistenie

Euroakademia

Stavebníctvo

Štúdium v EÚ

Kino, DVD

Kino

DVD

TV Tipy

Predpoveď počasia

Predpoveď počasia

Najčítanejšie blogy

Naspäť na článok      Pridať príspevok

Diskusné fórum čitateľov
Autor: Laura Eliotova
Aura
Odoberať reakcie:
Dátum: 1.5. 11:49:11
Nemate pravdu,lebo znamenie Lev ste vyvestili vsetko dobre a pravda bola opak.
Mala som vsetko zle.Ani financie,pohdanie a ponozovanie.Tak ako mozete vidiet
auru.

odpovedať

Autor: Laura Eliotova
Aura
Odoberať reakcie:
Dátum: 1.5. 11:50:56
Nemate pravdu,lebo znamenie Lev ste vyvestili vsetko dobre a pravda bola opak.
Mala som vsetko zle.Ani financie,pohdanie a ponozovanie.Tak ako mozete vidiet
auru.

odpovedať

Autor: jogi
no neviem
Odoberať reakcie:
Dátum: 7.2. 11:38:36
bol som u vas a nesplnilo sa vobec nic , a nemyslim ze som prekliaty ako to rada hovorite a za odkliatie chcete riadne zaplatit

odpovedať

Autor: jozefina polakova
spokojna
Odoberať reakcie:
Dátum: 23.6. 22:03:54
Ja som bola u pani Tothovej a som s nou nadmieru spokojna a stala som sa jej stalou klijentkou pretoze sa mi vsetko splnilo do konca aj kliadbu som mala ktoru mi snala a od vtedy sa mi zivot otocil o 360 stupnov

odpovedať

Autor: Emilia Racova
Kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 15.5. 16:36:16
Chcela by som kontakt na pani Martu Tohtovu...dakujem

odpovedať

Autor: alena
zvedavá
Odoberať reakcie:
Dátum: 1.11. 16:07:32
Dobrý d.,len som sa Vás chcela opýtať,že koľko Vás stáli Vaše návštevy u Marty,síce ja som k nej chodila keď brala ešte len 1.000Sk/hod.,ale už vtedy mi z tej sumy bolo zle, ale to som bola ešte tá zaslepená chudera,ktorá nechápala o čom to u nej je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kliatbu zo mňa sťahovala na 10-krát vtedy za sumu 20.000Sk a potom ma ešte roky odblokovávala za 2.000Sk za sedenie.
Zhnusilo sa mi to,keď mi pri každom stretnutí začala uvádzať klientky,ktoré jej za odmenu platia dovolenku v prímorských destináciách,čím sa ma snažila inšpirovať!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Som rada,že som sa asi ešte včas prebudila a skončila u nej,hoci za tie peniaze som radšej mohla odletieť na Maledivy do 5+++++ hotela,lebo za tie roky mi vôbec nepomohla,ale moja viera a nádej,že ona je tá, ktorá mi dokáže pomôcť ma asi príliš dlho ovplyvňovali,čo bolo na škodu v mojom živote!!!!!!!!!!!!!!!!

NAJHORŠIE NA NEJ JE TO,ŽE SA VEĽMI INTENZÍVNE VENUJE ČIERNEJ MÁGII a od takých ľudí treba bežať na hony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A hlavne ÚČINNE POMÁHA ĽUĎOM,KTORÍ JEJ DOBRE PLATIA,tí sa z času na čas asi aj dočkajú nejakého výsledku.

Keďže nie som veriaca tak napíšem len,že chvála osudu som našla ľudí,ktorí svojou danosťou ozaj pomáhajú ľuďom a výšku odmeny za ich čas a energiu nechávajú na nás,ktorí k nim chodíme.

Tak sa mi stalo,že kliatbu mi Marta nestiahla ani za vtedajších 20.000Sk,ale iná,zhodou okolností tiež p.Tóthová mi stiahla kliatbu na 1-krát(nakoniec som ich mala až 2 o čom sa Marta nezmienila ani slovíčkom),za smiešnych tiež vtedajších 300Sk hneď na prvom sedení.Síce sa mi život zázračne nezmenil ako Vám o tých 360´C,ale pocítila som pozitívne zmeny,na ktoré som u Marty celé roky len čakala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prajem Vám,aby Vám to nadšenie z Marty ešte dlho vydržalo,ak Vám tak dobre pomáha,veď dnes už hodina u nej stojí 50€, čo je vlastne smiešnych 1.500Sk.
Aj to mi potvrdzuje,že síce už postavila sebe dom,synovi na východe,dcéru Vilmušku už poriešila tiež slušne ale ešte stále nemá dosť a nepoučil ju ani prípad jej vlastného syna o ktorého prišla!!!
Nuž u niektorých ľudí nenásitnosť naozaj nemá konca-kraja,žiaľ.

Srdečne Vás zdraví a drží Vám palce

Alena

odpovedať

Autor: Danica Beranova
odozva
Odoberať reakcie:
Dátum: 20.1. 13:06:02
Dobry den,
ja nie som s pani Tothovou spokojna, ale asi to je individualne
zaplatila som 50 eur

odpovedať

Autor: Tibor Komár
intrigánka
Odoberať reakcie:
Dátum: 29.1. 9:39:15
Danica, konečne som v tom mori nezmyslov našiel váš príspevok, aspoň malú nádej, že nie všetci ľudia sú slepí a naivní. Pani Tóthová nie je nič iné než obyčajná intrigánka. Zháňa si informácie o minulosti, a identite objednaných "pacientoch" cez rôzne kamarátky - klebetnice a tú všeobecnú omáčku o tom čo váš čaká dokáže zosmoliť každý priemerný stredoškolák. Vyvarujte sa toho, aby ste jej neboli nesympatický. To len potom uvidíte, aké veci sa začnú okolo vás diať, ako s veľkými očami nebudete chápať, čo sa to vo vašom okolí deje. A hlavne jej nikdy neodporujte, nevravte je, že pravda je úplne niekde inde, než ju hľadá ona. V takom prípade si narobíte prinajmenšom nepríjemnosti. Určite si budete musieť buď vy, alebo vaši najbližší stierať z tváre zákerné jedovaté sliny milej veštice a jej vydarených kamarátok. No spýtajte sa jej, dobrej veštice, kde má vlastného syna? Ako ho vychovala? Ako skončil? A potom si až urobte názor či skutočne potrebujete jej pomoc, alebo sa budete radšej svojou vlastnou snahou prekúsavať vlastným, hoci niekedy ťažkým životom, Či nestojí zato, žiť svoj život, posudzovať veci vlastným zdravým rozumom, aj bez dobre zaplatenej falošnej pomoci intrigánky.

odpovedať

Autor: jozef varco
V niečom mate pravdu
Odoberať reakcie:
Dátum: 9.6. 9:49:10
Ak chcete vedieť kde má syna tak ja ho poznám žije v Ba na ubytovni a vychovala ho asi dobre lebo poctivo pracuje. Takže ešte žije. A v tom že iba naivný ľudia k nej chodia máte úplnú pravdu

odpovedať

Autor: andrea
alenka
Odoberať reakcie:
Dátum: 18.5. 22:17:57
Ja vam podam moje skusenosti z vesticami

odpovedať

alenka
Odoberať reakcie:
Dátum: 18.5. 22:28:25
Sama som vestila takmer za darmo nikdy som nepytala peniaze co mi kto dal neskor som s tym prestala zle to na mna vplyvalo nechala som to ale som si zo zvedavosti presa ine vestice je to sila ako klamu a zavadzaju a nadilu si pytaku peniaze ked mate pocit ze ste prekliata kupte si v lekarni cistec dajtedo vriacej vody umute si tvar krk ramena ostatne vylejte do vane a okupte sa v tom lejte si to na hlavu taketo kupele opakujte castejsie ja pouzivam sviecky proti ciernej msgii zapalim indigovo odru a vinovo cervenu naraz prestane vas boliet hlava a hlavne si prestanete stale mysliet ze ste prekliata nevsimajte si lufi kt.vam zavidia a vyhybajte sa ziarlivy zavistlivym tvz.xlcovym ludom bude to trvat rok kym sa dostanete do normslnych kolaji sle pomoze to ptestante chodit vesticiam a vycustite di dom bielymi sviecksmi a vydymte kuty mythou vela stastia bude sa vam darit chce to cas

odpovedať

andrea
Odoberať reakcie:
Dátum: 30.5. 21:30:45
Pani Andrea ďakujem Vám za návod............od môjho prvého stretnutia s pani Tóthovou už ubehlo 11 rokov (ako ten čas beží !), takže aj ja som sa za ten čas niekam posunula............akosi ma okolnosti donútili,keďže som sa chcela naučiť aspoň trošku rozoznať ľudí,ktorí sa naozaj vyznajú a ľudí,ktorí klamú.........našťastie nie som človek,ktorý behá od jedného ezoterika k druhému a skúša stále dokola,človek,ktorý hľadá toho,ktorý mu povie to,čo on chce počuť,lebo takto to v ezoterike nefunguje......................sviečky(rôzne farby),vydymenie bytu,dištanc od neprajných ľudí a aj iné podobné pomôcky som sa naučila používať vďaka správnym ľuďom,ktorí mi nielen,že vedeli ale aj chceli dobre poradiť
pani Andrea ešte raz vďaka za Vaše milé a nápomocné slová a prajem Vám pevné zdravie,šťastie,pohodu,spokojnosť

Alena

odpovedať

Autor: Andrea
Otázka pre Alenku
Odoberať reakcie:
Dátum: 8.4. 20:09:30
Pani Alena,
Mohla by ste mi poslať kontakt na tú pani, ktorá Vám pomohla? Ďakujem

odpovedať

Autor: Alena
Odpoveď
Odoberať reakcie:
Dátum: 10.4. 22:12:51
Zdravím,
správa nie je podpísaná a tak ani neviem,či ste žena alebo muž a neviem koho máte momentálne na mysli.K pani Tóthovej už 5 rokov nechodím a už na ňu nemám tel.kontakt a hovorí len po maďarsky,takže je prípadne potrebný aj tlmočník.Napíšte niečo bližšie.

Alena

odpovedať

Odpoveď
Odoberať reakcie:
Dátum: 10.4. 22:12:51
Zdravím,
správa nie je podpísaná a tak ani neviem,či ste žena alebo muž a neviem koho máte momentálne na mysli.K pani Tóthovej už 5 rokov nechodím a už na ňu nemám tel.kontakt a hovorí len po maďarsky,takže je prípadne potrebný aj tlmočník.Napíšte niečo bližšie.

Alena

odpovedať

Odpoveď
Odoberať reakcie:
Dátum: 10.4. 22:19:48
Zdravím ešte raz,
prepáčte,teraz som si všimla Vaše meno v kolónke autor.........teraz som Vám písala o pani Tóthovej Márii z Kolárova,Alena

odpovedať

Autor: jozef furco
Keď sa Vám otočil o 360 stupnov
Odoberať reakcie:
Dátum: 9.6. 9:41:18
Keď sa Vám otočil o 360 stupnov tak ste tam kde pred tým xixi

odpovedať

Autor: jan vodička
reakcia
Odoberať reakcie:
Dátum: 19.1. 22:03:30
Pani Tothovej chodim 5 rokov, mal som velke problemy v partnerskom zivote. Pani Tothova mi velmi pomohla, nie je pravda ze by rozpravala do vetra od nej sa mi vsetko splnilo, kliatbu som mal to som si bol overit j inde tu mi snala.

odpovedať

Autor: Jaroslav Hryska
Kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 1.2. 14:19:42
Pocul som dobre referencie na p. Tothovu a rad by som ju navstivil a poziadal o radu. Viete mi prosim poslat na nu kontakt? Snazim sa ho najst na internete uz niekolko dni.
Dakujem

odpovedať

Autor: Gabika
Adresa
Odoberať reakcie:
Dátum: 9.10. 18:33:05
neviem ale nasla som aspon adresu prevadzky a to je Športová 4, Limbach

odpovedať

Autor: Katarína Dienesová
kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 5.2. 14:28:43
Dobrý den, aj ja by som chcela poprosiť o kontakt na pani Tothovú.Pevne verím že by mi mohla pomosť,vlastne môjmu bratovi, ktorý to naozaj súrne potrebuje.Prosím pomožte mi. Dakujem.

odpovedať

Autor: bernathova
telefonne cislo
Odoberať reakcie:
Dátum: 14.4. 20:02:43
Dobry den, podarilo sa Vam dostat telefonne cislo na p. Martu Tothovu? Ak ano, mozete ho dat aj mne, lepsie povedane pre mojho priatele, je chory a rada by som mu pomohla. aspom tak ze zozeniem toto cislo.

dakujem

zuzana

odpovedať

Autor: vladimír paldinus
navšteva
Odoberať reakcie:
Dátum: 13.3. 10:31:00
Navštívil som viac krát pani Martu , aj ona mňa . Jedine čo mi správne povedala bolo meno a to len preto , že som jej ho povedal , inak nič z toho čo mi predpovedala nič nebola pravda a myslím , že nevedela ,ani koho má pred sebou. Len teraz neviem čo môžem očakávať aké porobenie , keď má také schopnosti .Píšem , len to čo som zažil v krátkosti , lebo toho je viac. Prajem jej veľa úspechov. Vlado

odpovedať

zvedavá
Odoberať reakcie:
Dátum: 1.11. 16:28:01
Vlado,d.d.,
moje meno si Marta síce pamätala veľmi dobre,lebo som jej padla do oka už pri našom prvom stretnutí,zato mne to trvalo 3 roky (pravidelne som chodila raz do mesiaca),kým som si to zrealizovala,že mi za ten celý čas v ničom nepmohla.
A tam potom u mňa začal taký zvláštny nepríjemný pocit strachu,že som sa tiež začala obávať jej čiernej mágie,že čo na mňa vymyslí,keď k nej prestanem chodiť.Ale osud mi priniesol do cesty tú druhú p.Tóthovú,ktorá mi potom ozaj pomohla,napriek tomu,že táto pani pracuje s anjelským svetom a vierou,a ja nie som veriaca.
Môj názor je stále ten,že Marta pomáha bohatým,vplyvným z ktorých môže mať ona osoh,lebo ona sa ničoho neštíti a ničoho sa nebojí a to vždy nezabudne zdôrazniť,........................že ona je veriaca!!!
Len ako to s ňou skončí???,veď jej syn už je na druhej strane.

Ja v boha neverím,ale napriek tomu mám veľký rešpekt pred celým univerzom,lebo nič sa nedeje len tak!!!

Alena

odpovedať

Autor: Jana
rada
Odoberať reakcie:
Dátum: 21.11. 19:28:54
Dobrý deň pani Alenka, mohli by ste mi do e-mailu napísať ako to je s pani Martou Tóthovou, a prosím Vás opíšte mi tú druhú pani Tóthovú, odkiaľ je, koľko berie a či pômože. Sme zakliati už dlhé roky a potrebujeme pomoc. Ďakujem za odpoveď.

odpovedať

Autor: Silvia
druha p. Tóthová
Odoberať reakcie:
Dátum: 20.12. 16:50:00
Dobrý deň, prosím Vás mohli by ste mi dať kontakt na túdruhú pani Tóthovú? Ďakujem.

odpovedať

pre Silviu
Odoberať reakcie:
Dátum: 20.1. 20:18:57
Silvia d.deň,.......ja už na Máriu Tóthovú kontakt nemám,je mi ľúto,už som u nej nebola viac ako 4 roky,vtedy bola po ľahšej porážke.........neviem ako sa jej momentálne darí...........skúste ju vygúgliť..........Mária Tóthová......Kolárovo.........býva kúsok od benzínky,ktorá je v trojuholníku,tam sa cesta delí na novozámockú a komárňanskú..........ona býva na komárňanskom smere.
Všetko dobré
Alena

odpovedať

Autor: Paulina Bukovská
prosba
Odoberať reakcie:
Dátum: 15.3. 16:35:27
Vážená pani Marta, obraciam sa na Vás s prosbou,už dlhú dobu mám pocitže mojej rodine niekto robí zle,že máme porobene, alebo sa to deje aj teraz. Ako by som to mohla zistiť, čo je k tomu treba
Tiež biopatogenné zony vzhľadom na to, že náš spánok s manželok
je nedostačujúci a v byte nám strašne praskajú rôzne veci aj cez deň aj v noci. Nechodíte niekedy k nám bližšie na východ?
Ďakujem Vám za odpoveď.
Paula

odpovedať

Autor: Alena Macková
Kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 21.4. 15:22:53
Dobrý den, aj ja by som chcela poprosiť o kontakt na pani Tothovú.Pevne verím že by mi mohla pomosť.Nemôzem nikde poshanat na nu kontakt.Surne to potrebujem.Prosim pekne,pomôzte mi.

odpovedať

Autor: ondrej
kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 25.4. 8:48:39
Dobry den, az dnes som sa dostal k clanku o pani Tothovej. Je mozne na nu dostat kontakt? Potreboval by som od nej pomoc. Dakujem. Ondrej.

odpovedať

Autor: Mikuláš Jacko
Žiadosť o kontakt.
Odoberať reakcie:
Dátum: 25.4. 14:56:28
Nakoľko mal by som záujem o kontakt s pani M.Tóthovou.
Prosil by som o určenie podmienok na udelenie kontaktu.
Z úctou a srdečným pozdravom.M.J.

odpovedať

Autor: Anna Gondekova
kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 25.4. 17:28:07
Dobry den,prosim Vas o kontakt na pani Martu,potrebujem pomoc,som ako v zakliati.Velmi pekne dakujem.

odpovedať

Autor: Mikuláš Jacko
Kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 25.4. 17:37:21
Dobry deň,prosím Vás o kontakt na pani Martu,potrebujem pomoc,
som ako v zakliati.Veľmi pekne ďakujem.

odpovedať

Autor: iveta vlcanova
kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 25.4. 21:31:02
surne potrebujem kontakt na pani M.Thotovu.

odpovedať

Autor: Mária Rozália
kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.4. 14:24:07
Prosím o kontakt na pani Martu Tóthovú. Verím, že mi môže pomôcť.
Ďakujem.

odpovedať

Autor: Mária Rozália
kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.4. 14:27:57
všetci prosím redakciu o kontakt, ale žiadna odozva..... dostal už niekto kontakt na pani Tóthovú ?
Ď.

odpovedať

Autor: Alena Macková
kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.4. 14:41:15
Ani ja som nedostala žiadnu odpoveď na pani Martu Tóthovu.Prosim vas,kto ma kontakt na pani Tóthovu.Mali by sme si pomahat,ako dobry ludia.

odpovedať

Autor: Emília Bíziková
Kontakt na p.Tothovu
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.4. 16:25:42
Potrebovala by som radu od p.Tothovej mohli by ste mi sprostredkovat
na nu kontakt? Mam susedov, ktori mi nepraju a robia mi zle , hoci su velky krestania.Trtra to uz dlhsiu dobu , chcem sa aj odstahovat .
Dakujem

odpovedať

Autor: Jaroslava Koudelková
Kontakt na p.Tothovu
Odoberať reakcie:
Dátum: 3.5. 12:05:03
Dobrý deň potrebovala by som radu od p.Tothovej prosím mohli by ste mi sprostredkovať kontakt?Mám zdravotné aj súkromné problémy.Ďakujem.

odpovedať

Autor: anna
kontakt na pani M.Tothovu
Odoberať reakcie:
Dátum: 29.4. 6:03:41

kontakt na pani M.Tothovu

odpovedať

Autor: Peter Marečák
Dobry den
Odoberať reakcie:
Dátum: 3.5. 20:40:24
Dobrý den prajem mohly by ste mi poslat kontakt na pani tothohu lebo mame rodinne problemy a chcel by som sa nieco opytať. Dakujem

odpovedať

Autor: a.fojtikova
prosím o kantakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 12.5. 12:45:41
Prosím o kontak na p. Tóthovú mám problémy s podnikaním aj súkromné, ďakujem

odpovedať

Autor: agata diškantova
marte tothovej na siskova @regionpress,sk
Odoberať reakcie:
Dátum: 16.5. 8:30:52
ja chcem kontakt na pani martu tothovu na veštkinu

odpovedať

Autor: Ema Rybárová
prosím pomoc
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.6. 16:48:07
Pani Thotová! Prosím pomožte mi.Som 74 r. stará žena a mám problém:bolkia ma veľmi plecia po lakte a stehná.Už som l7 krát navštívila lekárov a nevedia mi pomocť.Všetky vyšetrenia sú negat.Momentálne mi zistili nejaký suchý zápal plôúc,beriem antibiotiká ,ale úľava neprichádza.Už sa neviem na koho obrátiť.Veľmi Vás prosím o pomoc a prajem všetko dobré.Ďakujem

odpovedať

Autor: Anna Šuleková
Prosím o radu
Odoberať reakcie:
Dátum: 22.8. 13:21:03
Veštica môjmu synovi povedala že je prekliaty a potvrdil to aj doktor ktory sa ho pokúšal odklínať
len naneštastie umrel syn má veľmi ťažkú diagnozu a ja by som sa chcela spytat čisa mu dá pomôcť dakujem...

odpovedať

Autor: Anna Šuleková
kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 22.8. 13:24:14
a ešte by som chcela poprosiť o kontakt pani Tóthovéj

odpovedať

Autor: Anna Slavska
Konkatk na pani Martu Tothovu
Odoberať reakcie:
Dátum: 10.9. 15:04:10
Dobry den, chcela bysom Vas poprosit o kontakt na pani Martu. Velmi surne to potrebujem. Dakujem

odpovedať

Autor: Raukova Michaela
Kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 9.10. 16:45:39
Poprosim o kontakt na pani Tothovu,dakujem

odpovedať

adresa p.Tóthovej Marty z Limbachu
Odoberať reakcie:
Dátum: 1.11. 16:34:28
všetci,ktorí hľadáte kontakt na túto pani,v googli si zadajte jej meno a tam máte všetko-
Marta Tóthová
Športová 4
Limbach a aj telefónne kontakty,ja som to už zlikvidovala

Držím Vám všetkým palce za Vašu odvahu

Alena

odpovedať

Autor: dasa rackova
komu pomohla p.tothova
Odoberať reakcie:
Dátum: 28.12. 12:18:11
Vážení diskutujúci, prosím o referencie na p. Tothovú z Limbachu, ak niekomu z Vás skutočne pomohla, tak napíšte. ja som tam bola 2x za strašné peniaze, vraj mi pomôže vyliečiť kožnú chorobu- ale vraj som prekliata - takže vylieči ma za sumu 30 000Sk- teda 1000 EUR a zruší kliatbu. Skoro som odpadla, lebo som dlhodobo na PN, dokonca teraz bez prijmu a neviem ako by som zaplatila- asi na pôžičku... preto prosím najmä p. Alenu z diskusie - aby napísala kontakt na tú druhú p. Tothovú, s ktorou mala dobrú skúsenosť. dakujem vopred..

odpovedať

pre: dáša račková
Odoberať reakcie:
Dátum: 28.12. 17:41:18
Dáša,zaprisahám Vás, nieže si zoberiete pôžičku pre Martu Tóthovú!!!!!
Ona po prvé: nie je liečiteľka
po druhé: myslím,že teraz už každému doradu hovorí,že je prekliaty,lebo chce zarobiť čím ďalej tým viac a jej chamtivosť už nemá konca kraja.

Zase ste mi to aj Vy potvrdila,že už naozaj nevie,že čo má pýtať,už nemá
súdnosť,nemá hanbu.

Ešteže je silno veriaca!!!!!!!!!!!!!!!!!

Má odvahu,ak sa nebojí božieho trestu za túto svoju bezhraničnú chamtivosť a hlavne,že sa nebojí za tú čiernu mágiu,ktorú robí a tam začínajú sumy pri 100.000Sk /3.333€/
Nepoučila ju ani smrť jej syna,čo už je výsledok toho,že aj on s ňou spolupracoval v tejto ich nekalej činnosti.

Neviem,že odkiaľ pochádzate,ale napíšem Vám kontakt na pána Popluhára.
P.Popluhár je liečiteľ,ale ozajstný!!!Ak Vám niekto pomôže s tou kožnou chorobou,tak je to on,ale v prípade,že by pomoci nebolo aj to Vám vysvetlí,že prečo a to by už potom bola konečná.Verte mi,viem o čom hovorím,máme s ním neuveriteľné výsledky......čiže nielen ja ale aj moji príbuzní a kamošky aj s deťmi.Okrem toho som pôvodne vyštudovaná zdravotná sestra,tak aj preto píšem,že viem o čom hovorím.
A ak ste naozaj prekliata,tak aj to Vám povie naisto.
P.Popluhár býva v Košútoch pri Galante,bude to asii dlhšie trvať,kým sa mu dovoláte,lebo mobil mu stále zvoní,má haldy pacientov a tak sa aj čaká aspoň mesiac na termín.Ordinuje 6dní v týždni od 11:00 do 22:00,čiže veľa a za návštevu nepýta peniaze,nechá to na Vás,či mu dáte a koľko mu dáte peňazí.

P.Popluhár - 0917 610103, ak sa Vám nebude dariť dlho dovolať,tak mu napíšte sms.Ak už dostanete termín,napíšte si všetko ,čo Vás ohľadom zdravia zaujíma,alebo trápi,lebo on všetko nahlas nepovie,že čo všetko vo Vás vidí,staré aj nové choroby.

Držím Vám palce a ozvite sa mi ako ste dopadla.

Alena

odpovedať

Autor: dasa
dakujem alenka
Odoberať reakcie:
Dátum: 28.12. 23:14:19
Alenka, veeelmi ďakujem, že ste mi dala kontakt a dúfam, že mi ten pán liečiteľ už konečne vyrieši môj dlhodobý problém. Zatial Vám želám všetko dobré a napíšem ako som dopadla.

odpovedať

Autor: Jana Bogárová
p. Popluhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.4. 14:59:02
Dobrý deň, rada by som vedela, či Vám p. Polpluhár pomohol s Vaším problémom. Môžete mi napísať mail? Chystám sa ku nemu s deťmi.
Veľmi pekne ďakujem...

odpovedať

Autor: dd
popluhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 2.5. 12:16:00
p. Popluhár mi nepomohol, ak máte vážny zdravotný problém- tak neodporúčam, aby ste ho navštívili. strácate čas- doslovne, pretože u neho sa čaká v priemere 4-6 hodín, ľutujem najmä starých ľudí a deti- pretože p. Popluhár uprednostňuje bočným vchodom známych a jeho akože liečba funguje ako placebo efekt. držím vám palce a veľa trpezlivosti.

odpovedať

p.Popluhár - odpoveď
Odoberať reakcie:
Dátum: 4.5. 13:57:36
P.Popluhár mi doteraz pomohol a keď tam už budete,tak uvidíte koľkým ľuďom a s akými problémami pomáha a pomohol,držím Vám palce,aby pomohol aj Vám......

odpovedať

p,Popluhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 4.5. 14:26:51
Zabudla som dodať,že jeho liečba pomáha ľuďom,ktorý v to veria,že im pomôže..........nemusíte byť veriaca v boha,lebo ani ja nie som,ale bola som tam aj s kamarátkou,ktorá na liečiteľov vôbec neverí ale chcela ho vyskúšať,že kto to je, lebo naňho počula dobré referencie...................nepomohol jej,p.Popluhár vie čítať myšlienky,ktoré sa týkajú jeho................keď v neho neveríte,on to hneď zistí,urobí čo treba a potom to nechá na Vás,či sa k nemu ešte vyberiete..............niektorí ľudia si to predstavujú tak,že na nich pozrie,dodá energiu,tam kde treba liečiť a človek je zdravý..................nuž takto to naozaj u neho nefunguje,je to kopa sedení,ale vedie to k úspechu,keď máte vzťah k liečiteľstvu.......................

tu niekto píše,že p.Popluhár je len humbuk...................ukázala by som tej osobe napríklad syna mojej kamošky,ktorý sa narodil s celiakiou a precitlivelosťou na mlieko..........7rokov varila malému diétu a hlavu mala v denne v smútku,čo malému dať jesť...................veď skoro nič nemohol a ešte aj z tých pár čo mohol,niektoré jesť nechcel,lebo mu nechutili.............chodí k p.Popluhárovi od decembra 2009 a už od leta 2010 pomaly mohol začať jesť zopár piškót......zopár tyčiniek........to boli prvé krôčky a potom sa to ďalej pomaličky nabaľovalo
kamoške až vyhrkli slzy keď malému mohla dať ako 7ročnému prvý krát v živote ochutnať jogurt...............keď malý jogurt zlupol so slovami..........mami,to je také dobrééé...............odvtedy nám uvehlo zase zopár mesiacov a dnes mu už dietu nevarí,ale ešte ďalej chodí aj k p.Popluhárovi

ja som k nemu zobrala už zopár ľudí,tak vidím,že či dokáže pomôcť,alebo len hovorí do vetra...

ešte raz..........držím Vám palce,aby to dopadlo podľa Vašich predstáv

alena

odpovedať

p.Popluhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 5.5. 9:05:41
O p. Popluhárovi z Košút píše veľa žien, ktoré majú problémy s otehotnením, prečítajte si diskusiu na stránke modrykonik.sk, sekcia Liečitelia. Sama sa presvedčíte, koľko žien chce na tohto pána podať trestné oznámenie a to z dôvodu, že zavádza ich, že sú tehotné a pravda je taká , že doteraz ani jedna neporodila....je to správanie liečiteľa v súlade so zákonom? vedome klamať choré ženy, kt. nemôžu mať deti a on im tvrdí, že na sono nič lekári neuvidia a aj tak porodia????? nechápem Vás, rozumný človek to ihned zistí, kto je to vlastne p. Popluhár. Ak sa ho po niekoľkých mesiacoch chodenia na terapie k nemu spýtate, že prečo sa Vám nepolepšilo, tak je agresívny a vyhráža sa Vám...to je jednanie so zúfalým a chorým človekom??? a berie 300ľudí denne, a to žiadny poctivý liečiteľ nedokáže:!!!je to chamtivý človek, čo ho poznajú ľudia z dediny, tak vravia že sa veľmi zmenil..k horšiemu.

odpovedať

pre dd
Odoberať reakcie:
Dátum: 9.5. 15:40:55
dd,

......neviem,či ste žena alebo muž,ale asi budete žena,keďže ste sa obula do tematiky tajomného otehotnenia a tipla by som si,že ste tá "gabinečka" z diskusie na modrom koníkovi..................ako ste radila,vyhľadala som,pozorne prečítala každý jeden príspevok k danej téme a je mi jasné,že s ním máte problém,lebo nedokážete otehotnieť a ani on Vám nepomohol !!!

Trafila ste správne,lebo povolaním som pôrodná asistentka,takže o tejto téme niečo trošku viem.

Smutné je jedno,že do diskusie ľudí,ktorí v niečo veria sa vždy zapájajú aj tí ľudia,ktorí na liečiteľov ani trošku neveria,ale k nemu idú,alebo aj chodia a keď sa výsledky podľa ich predstáv nedostavia,tak dotyčného treba .....UDAŤ NA DAŇOVÉ, ZNIESŤ ZO SVETA,LEBO TAKÝTO PODVODNÍK TU NEMÁ MIESTO NA ZEMEGULI atď.
Zaujímavé je to,že veď Vás tam nikto nenúti chodiť a on si ani peniaze nepýta od nikoho.............ale keďže u nás je to už tak,že sme zvyknutí všade podplácať,tak u neho máte možnosť návštevy bez platenia,tak prečo to nevyužijete???.................potom tu nespokojní ľudia píšu,že nedáva bločky z pokladne.......................a keď dáte lekárovi úplatok,tak ten Vám už niekedy dal zato účet???......................veď lekár má svoj slušný plat + úplatky navyše!!!........................u lekára máte aj možnosť oficiálnej sťažnosti,ak Vašu liečbu lekár pobabre................koľko ľudí tu u nás túto možnosť využíva???........minimum,lebo väčšina ani nevie,že to právo má a zvyšok sa žalobu podať neodváži

Ale zato keď sa liečiteľovi niečo nedarí podľa Vašich predstáv,tak tu sú mnohí odrazu rečami veľmi odvážni,a väčšinu štve hlavne to,že vidia,koľko peňazí má na stolíku..................veď nič nerobí!!! a prachy sa predsa valia................
a taká DEBILINA,ktorú ste sem napísala,že denne berie 3OO ľudí už naozaj nemá obdobu!!!!..............čo už naozaj nemáte súdnosť vo výmysloch????

p.Popluhár nech si robí čo chce,mne to je srdečne jedno,mne tiež neporiešil niektoré zdr.problémy,ktoré by som chcela,..................ale zato tu na neho nebudem kydať ako blázon,ale mám aj haldu dôkazov,že ľuďom ozaj dokáže pomôcť,tak ako pomohol aj mne a to je fakt!!!
Ja som ho za ten dlhý čas nepočula s nikým kričať,ale zato pri každej návšteve kým čakám je počuť jeho chutný smiech s mnohými,ktorí ho navštívia................a aj ja sa s ním pravidelne schuti zasmejem,lebo vždy sa niečo veselé nájde......

Kategória žien,ktoré chcú otehotnieť a nijako sa im to nedarí je kategória sama o sebe........................ženy zamerané na jeden jediný cieľ - "mať dieťa za každú cenu" - časom akosi strácajú prehľad a stáva sa z nich taká bytosť,ktorá potom vie svoj názor teda povedať !!! preto ich negatívne,zatrpknuté názory neberiem do úvahy!!!

a jedno je pre mňa zaujímavé.................takého ženy,ktoré to dieťa tak strašne chcú,chcú vždy len to vlastné.......................chodia od Havla k Pavlovi,len aby ho mali a keď sa naozaj nezadarí,tak je potom zle.............veď si môžu dieťa adoptovať,veď keď tak neuverilteľne po tom dieťati túžim a keď sa mi naozaj už nijako nepodarí otehotnieť,tak si to dieťa adoptujem.......................ale tu je to inak,dieťa je chcené,kým by bolo vlastné,ak by malo byť adoptované,tak o to už záujem nie je .................................
Veď keď to dieťa chcem,tak je to jedno či bude moje alebo cudzie..........................veď chcem človiečika!!!

A tu sa mi potom ukazuje jadro tejto témy: "ženy,ktoré chcú silou mocou dieťa" !!!

A ešte jedna ďalšia dôležitá vec,o ktorej sa na Slovensku nahlas nehovorí a kto tak spraví je hneď odsúdení.......................NIE KAŽDÁ ŽENA MÁ DANÉ STAŤ SA MATKOU,ČI SA VÁM TO PÁČI ALEBO NIE...trebalo by sa konečne aj nad týmto zamyslieť???

a sme tu ešte aj taká skupinka žien,KTORÉ PO DIEŤATI CELÝ ŽIVOT ANI NETÚŽIME a pritom otehotnieť môžeme.

A TÍ,KTORÍ STE TU TAK STRAŠNE NESPOKOJNÍ,TAK TÚ ŽALOBU NAŇHO PODAJTE A NEZASTRÁJAJTE SA TU ZBYTOČNE,VEĎ MÁTE MOŽNOSŤ ZACHRÁNIŤ KOPU ĽUDÍ PRED TÝMTO PODVODNÍKOM!!!

Alena

odpovedať

popluhár-liečiteľ z košút
Odoberať reakcie:
Dátum: 9.5. 18:53:20
nechcem čítať tie vaše vyhrážky ale sám p. Popluhár sa mi pochválil, že berie 300a viac ľudí denne. prosím neurážajte ma,ja nepíšen do žiadnej diskusie,iba sem. som dlhodobo ťažko chorá a tehotná som bola už pred 15 rokmi, nemala som s tým problém, mám detičky ale tu sa mi naskytá jedna otázka. vás dráždi iný ako súhlasný názor na tohto liečiteľa a popri tom to o ňom vedia celé košúty a okolie , len vy asi nie. tak snívajte ďalej....ja našťaštie poznám naozaj dobrého liečiteľa, má viditeľné výsledky, lebo moje ochorenie je viditeľné a prehlasujem čestne, že p. Popluhár mi naozaj nepomohol. majte sa a pán boh nech vás ochraňuje...zbohom.

odpovedať

poznámka
Odoberať reakcie:
Dátum: 11.5. 12:41:11
nuž,milá pani,vidím,že hoci píšem po slovensky,predsa asi ten slovenský text nerozumiete,alebo aspoň význam niektorých slov...............ale hlavne vidím,že Vám tento človek veľmi vadí..............

NEMÁM SA TU PREČO VYHRÁŽAŤ,keď VÝZVU,aby ste teda Vy všetci nespokojní podali na tohto liečiteľa trestné oznámenie a tým ochránili ďalších pacientov Vy považujete za vyhrážku..............nuž,neviem - neviem,milá pani dd

týmto debatu na tému tohto liečiteľa končím

odpovedať

Autor: linda
popluhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 16.5. 22:03:17
mate pravdu,je to podvodnik, len sa cudujem kolko blaynov tam chodi...

odpovedať

Autor: eva
popluhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 24.6. 17:02:04
Suhlasim s nazorom, ze p. Popluhar je podvodnik. Len sa ho skuste spytat, ze kolkym ludom sa kvoli nemu zdravotny stav zhorsil (a nepocitam uz tych, ktorym vdaka nemu uz bohuzial ani lekari nevedia pomoct) a ze kolko rodin uz rozbil - (osobne viem minimalne o dvoch)? Myslim, ze kto ma zdravy usudok, tak k nemu nepojde! Je smutne - a podla mna aj trestne - ze zo zufalych, chorych ludi taha peniaze. Trestne by malo tiez byt, ze neustale ohovara lekarov a stanovuje zavazne diagnozy, ako napr. skleroza multiplex - ktory napriek niekolkym MR mozgu a CT sa nepotvrdi, pretoze to pravda nie je! Bohuzial ludia s diagnozami ako rakovina, schizofrenia, svalova dystrofia k nemu chodia - a kedze on ich balamuti, ze im pomoze, a kyda na lekarov, velmi casto prestanu chodit k lekarovi. Neraz chorym ludom povie, aby nebrali svoje lieky. Raz tento "zazracny" liecitel urcill diagnozu zlcnikove kamene. Tej pani bolo kazdym dnom horsie - nakoniec kedze p. liecitel ju presvedcil, ze on ho z toho dostane a kedze lekari dlho nevedeli prist na to, co jej je, prestala chodit na vysetrenia a k lekarom. Pan Popluhar ju "liecil" dva mesiace. Zdravotny stav tej pani sa natolko zhorsil, ze ju hospitalizovali. Po tyzdnovom vysetreni zistili, ze ma rakovinu v poslednom stadiu. Bolo jej povedane, ze ak by prisla pred dvoma mesiacmi, tak by jej este vedeli pomoct. Je to dost smutne - nie?
Okrem toho, nie je podozrive, ze pan byva na malej dedinke, medzi rozpadnutymi domami, nema pracu a ma niekolkomilionovy dom? Snad mu to zaplatili jeho 70 rocni rodicia z 300 euroveho dochodku - na ktorych je mimochodom dom napisany?
Ked neuhadne Vasu diagnozu, tak agresivne po vas zacne kricat. Je to jednoducho podvodnik a manipulator. Bohuzial - a neviem preco - ludia sa ho boja. To uz na Slovensku neexistuje ziadny zakon a ludia tohto typu mozu ohrozovat a nicit to najcennejsie co ludia maju - zdravie???

odpovedať

Autor: karol
podvodník
Odoberať reakcie:
Dátum: 26.6. 11:37:41
ešte stále veríte tomu podvodníkovi? Či tieto články nepíše sám p´án podvodník, aby takto robil reklamu?

odpovedať

odpoveď
Odoberať reakcie:
Dátum: 26.6. 14:38:27
Nie,
nepíše to pán podvodník,to píšeme my ľudia,ktorí s ním máme dobrú skúsenosť a samozrejme aj ľudia,ktorým s ich chorobami nepomohol a tí by ho najradšej zniesli zo sveta
problém je v tom,že on je tiež len človek,nie nadprirodzená bytosť od ktorej niektorí ľudia ozaj čakajú zázraky v neuveriteľných prípadoch

ľudia chodia na základe počutého,že komu každému s čím všeličím pomohol a to je asi tak všetko čo ich zaujíma.............aby im problém vyriešil......často sú to ľudia,ktorí tejto forme uzdravovania ani neveria ale chcú aby ich dal do poriadku........ALE TAKTO TO NEFUNGUJE

mňa ezoterický svet zaujíma a tak chápem tieto záležitosti úplne inak............chápem súvislosti a viem na čo sa ho mám opýtať,keď sa niečo nedarí,lebo ani mne nevyliečil všetky moje choroby s ktorými som tam prišla a aj mi vysvetlil,že prečo to on nevie......................takže ja od neho nemožné neočakávam,lebo základ je ten,že NIKTO NÁS NENÚTI CHODIŤ K LIEČITEĽOM,JE TO NAŠE OSOBNÉ ROZHODNUTIE

ľudia neznalí problematiky tu vypisujú nepríčetnosti a vidím,že najviac ľudí štve jeho majetok
PREČO TAKTO NEPÍŠETE O LEKÁROCH,KTORÍ VÁS SFUŠOVALI,KOĽKO ZATO ZOBRALI A AKÉ MAJÚ MAJETKY,ŽE VÁM TAKISTO NEDÁVAJÚ BLOČKY ZA VAŠE ÚPLATKY A ŽE SA NEODVÁŽITE NA NICH PODAŤ ANI LEN SŤAŽNOSŤ ZA CHYBY NIMI VYKONANÉ???

niekedy mám pocit,že niektorí ľudia k nemu chodia len preto aby si o ňom získavali info z jeho súkromia,že čo kde na neho budú počuť,aby tu potom písali debiliny

PÍŠTE TU O TAKÝCH LIEČITEĽOCH,KTORÍ MAJÚ SVOJE PEVNÉ TAXY - "A NIE MALÉ",KTORÉ IM MUSÍTE ZAPLATIŤ AK CHCETE ABY VÁS AKOŽE LIEČIL
U TOHTO PODVODNÍKA TAXY NIE SÚ...............AK DÁTE...DÁTE...AK NIE....TAK NIE............................NAPOŠLE VÁS PREČ

odpovedať

Autor: Eva
Popluhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.6. 11:59:18
Mila Alena,

Vidim, ze ste jedna z tych, ktorych pan "liecitel" uspesne zbalamutil. Ano, su aj lekari, ktori pekne sfusovali zdravie viacerym ludom - to je pravda. Aj to je pravda, ze viaceri beru stale uplatky. No ale proti tomu sa da bojovat.
Lenze voci takym podvodnikom, ake je pan Popluhar - len velmi tazko. Preco sa ho zastavte ak nic neviete o tej druhej strane a inych pripadoch ako o tych vyliecenych - za co mimochodom ludia mozzu byt vdacny za to, ze sami sa chceli uzdravit? Len si precitajte niektore farmaceuticke vyskumy o placebo efekte alebo niektore psychologicke knihy, kde pisu o sile psychiky.
Tento pan bohuzial vyuziva chorobu a zufalost inych ludi. Ludia nechodia tam, aby sa rozpravali s nim o jeho sukromi - na co ak by sme mimochodom posvietili, a niektore veci by vyplavali na povrch, tak ten "mily" pan strati velmi vela svojich prizanivcov - to mi verte.
Bola by som velmi zvedava, ze ako by ste sa vyjadrovali o tomto cloveku, keby sposobil to vo Vasej rodine, co sposobil v rodine viacerych ludi - a to nehovorim o "zazracnom" lieceni, ale o vaznych psychickych a fyzickych stavoch, ktore sposobil!
Bohuzial ludia, ktori sa sklamali v nom a ktorym sposobil ujmu na zdravi, bohuzial sa neprihlasia, pretoze bud uz sa nevedia prihlasit,lebo su mrtvi, alebo bojuju o svoj zivot alebo zivot nejakej blizkej osoby, ktoru tento pan uspesne "doliecil", alebo zisitili, ze tento pan je z pravneho hladiska velmi dobre zabezpeceny a ze samotne sa proti nemu bojovat neda.
Takze mila Alena, ja Va prajem iba tolko, aby ste zistila, ze tento clovek nie je svaty a ze ma velmi vela zlych a znicenych osudov na svedomi. Len pevne verim, ze dalsi zniceny osud a dalsie znicene zdravie nebude to Vase.

odpovedať

EVA
Odoberať reakcie:
Dátum: 28.6. 1:21:31
Pani Eva,

mňa žiadny človek nepobalamutí,to po prvé(vlastne čo Vy o tom viete,veď sa vôbec nepoznáme!)
ja sa ho nemám prečo zastávať,to po druhé
a teraz odpadnete - ešte k tomu všetkému mám zdravotnícke vzdelanie,takže mám trošku poňatia o ľudskom tele,to po tretie.

Keďže mi reakcie chodia na mail,celkom dobre sa bavím,že čo všetko tu ľudia dokážu napísať a keď sa mi chce tak tu občas niečo vytvorím aj ja.

Veď asi nič lepšie sa ľudstvu stať nemohlo ako to,že technický pokrok priniesol INTERNET a na ňom tieto všelijaké úchvatné fóra,kde každý môže písať od buka do buka hocijaké sprostosti.

A čo je najlepšie na celom???
Predsa to,že hoci píšem po slovensky,aj Vy ste si v mojom texte vyčítala niečo úplne iné, než čo som tam napísala ja...........ale to je typická ľudská povaha...

A najviac sa mi tu páčia takéto reakcie ako je aj Vaša....................píšete,že samotne sa proti nemu bojovať nedá,lebo je z právneho hľadiska veľmi dobre zabezpečený...........................tak sa všetci poškodení spojte a riešte ho............veď: V JEDNOTE JE SILA!..................to je stará známa pravda.
Ja Vám všetkým budem silno držať palce.

odpovedať

Popluhar - Alena
Odoberať reakcie:
Dátum: 28.6. 10:44:47
Mila Alena,

Neodpadla som - pretoze som citala aj Vase predchadzajuce prispevky. A len ma tesi, ze nemate dovod preco sa ho zastavat.
Mate pravdu, v jednote je sila. Len na to je potrebne, aby sa ti ludia prihlasili a ked jedno z moznosti je ich vyzvat/prinutit k nejakej reakcii su prave diskusne fora, tak je celkom dobry napad pisat aj sem - na co ste vlastne zareagovala aj vy.
Ako mi pisete - ze vlastne sa ani nepozname - ano je to pravda, takze vy zase nemozete vediet, ze co som ja z coho vycitala. Len zdoraznujem, Vase prispevky nie su vzdy jednoznacne. Ale to je iba moj subjektivny nazor.
Ak by som Vas mohla poprosit, mohli by ste mi prosim napisat, ze ake skusenosti mate Vy s tytmo panom? Ci dobre alebo zle?

odpovedať

EVA
Odoberať reakcie:
Dátum: 29.6. 14:11:21
Pani Eva,

veď som to tu už aspoň 2-krát zdôraznila,že sú zdr.problémy,s ktorými mi pomohol a sú aj také s ktorými mi nepomohol,povedal mi to isté čo mi hovorili aj lekári,takže tie problémy zostávajú na doživotie a treba sa naučiť s nimi žiť a to aj robím..................ja som k nemu nešla s tým,že som očakávala zázrak a preto z neho nie som ani sklamaná.....................nikdy ma to k liečiteľom neťahalo,ale keď som sa u lekárov dlhodobo neposúvala s danými problémami,tak som si povedala,že predsa ešte vyskúšam aj tento smer,veď človek nikdy nevie...keďže patrím k ľuďom,ktorí sa spoliehajú viac na lieky ako na liečiteľov
bola som u jednej panej v BA........prišla som k nej v podstate zdravá,s 2 konkrétnymi problémami.........v priebehu pár minút jej anjeli nadiktovali,že mi zlyhávajú obličky,že srdce mám z kameňa,že prácu,ktorú robím mám už ďalší deň ukončiť,lebo tá je pre mňa život ohrozujúca a pritom som v tom čase ani nepracovala.............skoro som odpadla z tých nezmyslov,nakoniec mi nadiktovala recept,že si mám variť petržlen,mrkvu,zeler-vývar a ten mám piť mesiac už neviem ako často počas dňa a ešte formulku,ktorú som mala tiež už neviem koľkokrát napísať,potom jej anjeli povedali,že mám zaplatiť 400 Sk......................mala som dosť.............to bola moja prvá skúsenosť
potom som videla v programe Anjeli strážny(Heribanová) psychotroničku Tatianu Bedušovú,ktorá tam na mňa pôsobila sympaticky a kompetentne,tak som si na ňu vybavila kontakt,objednala sa u nej.............už v telefóne mi dala presné inštrukcie,že na odbočke do Žemberoviec jej mám volať,aby išla priviazať psa,čo sme samozrejme s kamoškou(s ktorou sme tam šli spoločne) statočne zabudli,keď sme pred jej domom zaparkovali a ohlásili ju po telefóne,že či sme správne,lebo ich dom je v kopci zvláštne postavený,tak ma hneď v telefóne zvozila,že prečo som nezavolala skôr,no pritom jej manžel bol vonku a uväzoval psa
prišla von s otázkou ktorá z nás ide ako prvá a druhú ani nepustila dovnútra a to sme tam boli vo februári............šla som ja ako prvá a pokračovalo to pokynmi...........tu sa vyzujte!.............tu si zaveste tašku!............tu si sadnite!...................začala sa pýtať a keďže som sa lakťami oprela o stolík pri ktorom sme sedeli,zhúkla na mňa,aby som išla z jej už neviem akého poľa!
už som mala dosť...................malo to trvať 1,5 hodiny to prvé diagnostikovanie ako to ona nazvala,na môj problém povedala,že ho mám kvôli zlému vzťahu s otcom,či mamou už neviem.............toto bola jej diagnóza..................aj ona mi nadiktovala nejakú zeleninu,ktorú mám variť a piť ten vývar a tiež nejaké vety,ktoré si mám písať za určitých podmienok,ktoré si už nepamätám..................sedenie skončilo po hodine a bolo treba zaplatiť 1500 SK,čo dodnes deň ľutujem,že som zaplatila,keďže nič nepovedala,nič neriešila a ešte je tá pani na živo aj nepríjemná

po tejto skúsenosti som si povedala,že pre mňa cesta tadiaľto naozaj nevedie a povedala som si,že k liečiteľovi už nikdy viac a ako to už býva nikdy nehovor nikdy

v januári 2010 som sa stretla s kamoškou s ktorou som sa dlhší čas nevidela,má 2 deti z ktorých staršia bola od malička(má 12r.) alergická na laktózu,čiže všetko v čom sa nachádza mlieko a chlapec(má 8r.) sa narodil s celiakiou + alergiou na laktózu......................tieto deti poznám od malička,viem čo všetko kamoška riešila,aký bol malý chorý od narodenia,čím všetkým prešiel............a jedného dňa sa dostali do Košút a deťom sa začal meniť zdravotný stav VIDITEĽNE,po necelom roku chodenia malý ako 7 ročný prvýkrát v živote mohol ochutnať jogurt a zjesť zopár kociek keksíkov v ktorých bola pšeničná múka a dnes kamoška už diétu nevarí ani pre jedného z nich,to bol bod,kde som si povedala,že toto je posledný liečiteľ,ktorého ešte skúsim

v ezoterike si treba vyberať ľudí,ktorí sú nám sympatický a veľmi mi u neho vyhovuje,že nekáže žiadne vívary,nediktuje žiadne formulky a vetičky,lieči len svojou energiou,keďže ja som lajdák na vyváranie všelijakých odvarov a podobné záležitosti,lebo ja radšej vezmem liek,je mi to pohodlnejšie

nemenujem tu moje choroby,ale dva malé príklady uvediem..........počas riešenia môjho problému som bola na prísnej diéte a ku koncu mi začali veľmi padať vlasy...........opýtala som sa ho nato,či sa s tým dá niečo robiť,po jednorázovom pôsobení jeho energie mi vlasy nie na ďalší ale na 2-hý deň po návšteve u neho padať prestali,najprv som tomu nechcela veriť,myslela som si,že si to namýšľam,ale nenamýšľala som si.........bolo to vlani v októbri alebo v novembri a odvtedy sa nič nezmenilo,nepadajú
pred asi 10-mi týždňami sa mi na priehlavku vytvorila pod kožou tvrdá gulička veľkosti veľkého hrášku............v tej dobe som brala 2 druhy bylinných kvapiek,ktoré som dovtedy ešte nikdy nebrala a riešila som aj niečo vo svojom živote,.........odrazu som nevedela,že čo to má znamenať,či sú to kvapky............či tá záležitosť.............či nejaká nová choroba?..........povedala som si,že sa ho nato spýtam,či sa to dá poriešiť..........ešte som to ukázala kamoške,ktorá také kvapky berie už dlhšie a dobre sme sa na tej mojej guľke bavili,že mi klíči 3-tia noha.............pomaly sa mi u neho blížil termín.........medzitým 2týždne pred termínom ma oslovila iná kamoška,že má žlčníkové záchvaty ale pod nôž nechce,či by sa nedalo ísť k nemu....................zašli sme ešte v ten deň v pondelok,hoci neordinuje..............v domčeku mal nejakého pacienta,vyšiel von a ja som začala hovoriť,že či by ju mohol pozrieť,no nenechal ma ani dohovoriť,lebo ako vyšiel z dverí hneď skonštatoval,že pani má pekné žlčníkové kamene...3....a je to celé pekne hnisavé,niet divu,že je na tom tak ako je.........poliečil ju a mala prísť aj na druhý deň..............kamoška nechápala a počet kameňov už vôbec nie,lebo v aute mi rozprávala o sono,kde sa lekárka nevedela rozhodnúť či je len 1 alebo sú 2,či to nie je len tieň toho jedného...............kamarátka chcela aby som zase išla s ňou ako duševná opora a ešte chcela aby som s ňou šla aj dovnútra..........................keď prišla na radu,sadli sme si a ja som povedala,že som tam len ako podporná barlička,poriešil kamošku a pri odchode som sa lúčila s tým,že ja mám termín za týždeň
na ďalší týždeň som sa posadila do čakárne a jedna z mojich pripravených otázok bola gulička na mojom priehlavku..............už som tam hodiny čakala a zrazu mi pohľad padol na nohu..............pozerám a gulička tam nie je...............viem,že za posledné dni som sa na ňu nedívala iba som vedela,že je tam a teraz odrazu nie je..............to miesto vyzeralo tak,ako keď sa vstrebáva nejaká rozliata hmota pod kožou.............nechápala som................keď som prišla na radu,bol prekvapený,že som tam zase veď som bola predsa s kamoškou minulý týždeň...................nedorozumenie sme si vysvetlili.............on mi nič nepovedal,ale ma liečil už keď som bola s kamoškou.............tak som sa zrovna opýtala,že tak preto mi tá gulička z priehlavku zmizla?..........nuž áno,tomu je 5týždňov a ja na priehlavku už nič nemám

ja som za vyše roka čo tam chodím ani raz nepočula,žeby s niekým kričal,to tu zase opakujem a pritom vždy čakám celé hodiny kým prídem na rad

názory v našej spoločnosti sú ešte v mnohých oblastiach zaostalé a sú mnohé témy,ktoré sú stále tabu a medzi ne patrí aj téma smrti,...........u nás sa ľudia na túto tému nebavia iba sa jej boja
každý z nás má daný určitý čas,niekto viac a niekto menej keď má odísť zo života a to sa zmeniť nedá...............to nezmení žiadny čarodej,mág,liečiteľ
darmo sa tu na neho ľudia hnevajú,že ani on nedokáže niektorým zvrátiť ich osud

mňa ezoterický svet zaujíma,učím sa čo všetko sa dá vyriešiť ale nakoniec je to vždy na konkrétnom človekovi,že ako to dopadne....................psychika je mocný čarodej

Alena

odpovedať

Popluhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 29.6. 18:10:22
Mila pani Alena,

Dakujem za Vasu odpoved. Je to zaujimave, ale podla osobnych skusenosti, ktore ja mam s tymto panom by som povedala, ze za vyliecenie niektorych Vasich tazkosti vdacite skor tomu, ze ste verili v to, ze sa to zlepsi a ze niektore veci, ktore sposobovali vypadavanie vlasov (stres, hormonalne zmeny, atď.) pominuli.
Nemyslim si, ze laktozova intolerancia alebo celiakia sa daju vyliecit luskanim prstov a pohybmi hlavy. Nechcem Vas presviedcat o svojej pravde - pretoze ak tam chodite, zrejme mu verite.

Som clovek, ktory ma vyvinuty akoby siesty zmysel pre vycitenie ludi, ktori sa zahravaju s inymi a su podvodnikmi. Zatial tento moj pocit ani raz ma nesklamal - a to som uz dost stara! Okrem toho, co sa mi bohuzial potvrdilo a mala som to "stastie" stretnut sa s tou druhou strankou (nie s tou lepsou!) tohto pana. Verte mi, ze dokaze byt aj agresivny a napriek tomu, ze mozno na mnoho ludi posobi doveryhodne, sposobil uz nejednu tragediu - nema to nic spolocne ani s ezoteriou ani s nicim inym, co robi. Clovek, hlavne ak je vazne chory, chyta sa aj poslednej slamky - bohuzial, tento pan ta spravna posledna slamka nie je! Je poburujuce a velmi smutne, ze prave toho si je on vedomy. A je si vedomy aj toho, ze kedze ludom nic nedava, len luska prstami a rozprava im z cesty (vymysla diagnozy, ludia idu k lekarovi a nakoniec sa diagnoza nepotvrdi ani po viacerych vysetreniach!) a oficialne neberie od ludi peniaze, tak pravne je tazke obvinit ho z niecoho. Ja len verim, ze kazdy od zivota raz dostane to, co si zasluzi.

Ako pisete, psychika je mocny carodej - suhlasim. A zahravanie sa s nim moze byt velmi nebezpecne a moze viest k zavaznym problemom - a to si mnoho ludi, ktori k nemu este stale chodia si to neuvedomuju. Je to velmi velka skoda!
Neberiem Vam nazor, ze su aj poctivi liecitelia. Nemozem suhlasit s Vasim nadsenim, pretoze viem co je tento pan zac - poznam ho osobne tiez. Tento pan je jednoducho podvodnik.

odpovedať

EVA
Odoberať reakcie:
Dátum: 30.6. 11:16:19
Pani Eva,

ak je podvodník,tak určite nie väčší ako napríklad spomínaná pani
Tatiana Bedušová,ktorá naozaj nič nespraví a vypýta zato pevnú taxu 50€.

Tu aspoň nemusíte dať ani cent keď nechcete.

A milá pani,nech už je to čokoľvek, Peťko po 7rokoch prežitých s celiakiou a alergiou na laktózu sa dnes stravuje normálne ako každý iný človek,ja do tej rodiny chodím,takže to na vlastné oči vidím.

Ja patrím do skupiny tých,ktorí pripúšťajú,že niekomu aj pomôže,lebo nato mám aj iné dôkazy,kde sa stav toho človeka zlepšil a Vy pani Eva do skupiny tých,ktorí sú skalopevne presvedčení,že je len podvodník.

Alena

odpovedať

popluhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 30.6. 11:51:05
Mila pani Alena,

Zdoraznujem - celiakiu a laktozovu intoleranciu luskanie prstom este nikdy nikto nevyliecil - takze moze to byt cokolvek, len nie pan Popluhar. Skuste sa spojit a stretnut aj s tymi ludmi, ktory maju na neho iny nazor a maju ine skusenosti s nim, ako vy. Budete velmi prekvapena.
Dakujem za konstruktivnu diskusiu.

odpovedať

Autor: nezacarovana
popluhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 3.7. 17:11:39
Milá Alena!
Zdá sa že ste veľmi zaujatá voči tomuto k......i.Dostanete od neho peniaze za reklamu alebo Vás už doučuje do remesla? Hambím sa za Vás ako zdravotníčka! Skôr sa mi zdá že vy zdravotníčka nie ste.
U nás sa ohlásili ženy s tým že im nefunguje štítna žľaza. Odbery to vyvrátili. Zas sa vrátili, lebo podľa pána k.....ta to boli nesprávne urobené testy. Dala by som to tomu podvodníkovi preplatiť! Kto je rozumný tam ´viackrát nejde. Prajem Vám, aby ste zažili
situáciu , že budete mať vážne chorého rodinného príslušníka a kvôli zbytočne vykonaným úkonom ktoré naordinoval pán Popluhár museli čakať na dôležité vyšetrenia.

odpovedať

Autor: kopia nazor
popluhar z kosut
Odoberať reakcie:
Dátum: 7.7. 15:53:13
V kauze p. Popluhár som sa dozvedel ďaĺsie zaujímavé veci, ale predtým preberieme pár základných pojmov, aby sme boli v obraze:
- Lekár musí vyštudovať pomerne náročnú vysokú školu a po ďaľších 4-6 rokov zložiť atestáciu z konkrétneho medicínskeho odboru.
- Veterinárny lekár je tiež absolventom veľmi-veľmi náročného vysokoškolského štúdia, počas ktorého majú anatómiu, mikrobiológiu, farmakológiu, chirurgiu apod. Keby som bol v krajnej núdzy a v blízkosti by som nemohol zohnať ľudského doktora, kľudne by som sa zveril do starostlivosti veterinára!
- Čo študuje zootechnik? Priznám sa, to neviem a rád sa nechám poučiť. Jediná vec, ktorá sa mi vynorí z pamäte sú tie strašne dlhé rukavice (siahajú až po rameno), ktorými zootechnik naberie býčie semeno do dlane a zavedie ho hlboko do kravičky. Kam konkrétne, to nechám na Vašu predtsavivosť!
Nechali by ste sa ošetriť od takého inseminátora? Ja určite nie!

Ale sú ľudia a je ich stále viac, ktorí sa obracajú na p. Popluhára. Pre mňa známe zdravotné problémy sú (aspoň malý výber):
rôzne druhy rakoviny, roztrúsená skleróza, žlčové kamene, závažné a neliečiteľné dedičné choroby, nadmerná alebo znížená funkcia štítnej žlazy (praktický lekári z okresu GA sú už na harnici zúfalstva, keď "pacienti" p. Poluhára žiadajú o opakované vyšetrenia, CT a iné, keď im Popluhár nahovoril, že majú upchaté cievy v hlave),
rôzne neduchy chrbtice, tráviacej sústavy apod.
Pre mňa je jeho top hláškou: nechá pacientovi s nádorom na mozgu ztiecť nádor dolu. Kam dolu a ako, to je mi záhadou.
Údajne lieči aj svalovú dystrofiu, ktorá je smrtelná choroba, ktorá končí tým, že sa pacient zadusí pri plnom vedomí, keď mu prestanú fungovať dýchacie svaly.
Podobnými hovadinami (a zase sme u zvierat!?) krmí svoju klientelu deň čo deň.

Je mi ľúto tých ľudí, na druhej strane za blbosť sa platí. Bohužiaľ cena "liečby" u Popluhára bude privysoká. V lepšom prípade trvalé poškodenie zdravia, v horšom smrť. Jeho schopnosť sugescie a manipulácie s ľudmi nemôže byť nekonečná. Šok nad mrtvým dieťaťom alebo následkami neliečenej rakoviny bude obrovský a trpký.
Výčitky svedomia u pozostalých ešte väčší!
Samozrejme nechcem Vás strašiť, ale Popluhár je extrémne nebezpečný človek, ktorý na rozdiel od nás všetkých nemá sebemenšiu zodpovednosť za "vykonanú činnosť". Pilot lietadla je zodpovedný za život pasažierov, chirurg je zodpovedný za výsledok operácie, ale tento človek nenesie zodpovednosť za nič! Keď sa mu niečo nepodarí, ešte Vás obviní z toho, že ste mu málo verili!

Ten zločinec je (zatiaľ) nedotknuteľný, neexistujú zákony, ktoré by trestali človeka, ku ktorému chodia zástupy ľudí na základe vlastnej vôle. Naviac on nevykonáva žiadnu tzv. liečebnu-preventívnu činnosť, kľudne môže tvrdiť, že ľudia chodia k nemu na pohovor a on je taký dobrák, že si ich rád vypočuje, naviac bez nároku na odmenu. Nemá žiadny cenník, pred úradmi neexistuje.
To je na tom to najhoršie. Keď človek chce otvoriť kadernický salón, potrebuje niekoľko povolení, súhlas hygieny, či spĺňa základné hygienické normy, či má zabezpečenú toaletu pre klientelu, či má čakáreň 3x3 m2.
Keď Popluhár "ordinuje" v garáži, nepredpokladám, že by tieto podmienky dodržoval ...

Vážené dámy, na dnes končím. Dúfam, že keď ste rozumné ženy, starostlivé matky, duševne zdraví rodičia, partneri, partnerky, súrodenci, ľudia s dobrým úmyslom, tak sa zamyslíte nad obsahom môjho skromného príspevku a urobíte správny obraz o tom podvodníkovi!

S prianím pevného telesného a duševného zdravia, neomylného sedliackeho rozumu Vás zdravím a teším sa na Vaše reakcie!

odpovedať

zábava
Odoberať reakcie:
Dátum: 7.7. 16:16:04

Mesiáš zostúpil medzi nás - koľká to česť!!!

pán KOPIA NÁZOR,.....nad týmto článkom ste určite strávil kopu času,kým ste ho zosmolil,.....škoda len,že nikto z Vás,ktorí ho tak neznášate,
NEDOKÁŽETE NAPÍSAŤ NIČ NOVÉ,ČO BY NORMÁLNY ČLOVEK NEVEDEL,a ak to, čo ste tu tak úžasne podal, jeden normálny človek,ktorý žije v 21. storočí nevie,
TAK CHYBA PREDSA LEN NEBUDE V TEJ NENÁVIDENEJ OSOBE ALE V TOM OBYČAJNOM ČLOVEKOVI,KTORÝ...

Ľudia,ktorí ho tak neznášate a závidíte mu tie peniaze a majetok,pozor,aby Vás z toho neporazilo.

Kam sa len ľudia na tomto Slovensku vyvíjate?Keby boli v móde ešte hony na čarodejnice,tak jeho by ste asi upálili ako prvého.
Alena

odpovedať

Autor: neznamy
vsetka cest...
Odoberať reakcie:
Dátum: 7.7. 16:37:28
vsetka cest vam, suhlasim s tym, ze ten pan p. je podvodnik a vy alena sa dajte liecit k nemu....

odpovedať

Alena
Odoberať reakcie:
Dátum: 8.7. 13:17:04
Mila Alena,
Z Vasich prispevkov je jasne, ze bohuzial ste stale nepochopili, ze tym, ktori maju na neho taky nazor nepisu sem svoj nazor preto, lebo su zavistlivi a zavidia mu jeho peniaze, ci majetok. Vobec nie! Pre mna za mna, nech chodi aj na najdrachsich autach a nech ma aj kastiel otacajuci sa na kacacich nohach.
Ludia, ktory sa tu ozvali maju s nim asi velmi zle skusenosti, ktore Vy si ani len predstavit neviete, pretoze ste tak velmi zanietena voci nemu! Je to velmi smutne - a pravom sa pytate "Kam sa len ludia na tomto Slovensku vyvijate?" Tato otazka plati aj vo Vasom pripade! Ak ludia (vratane Vas) na Slovensku budu podporovat podvodnikov niciacich zdravie ludi (ako je p. Popluhar) tak naozaj to nase slavne Slovensko bude na tom velmi zle! Zamyslite sa nad tym.
Mila Alena! Co Vas tak strasne stve? Ze sa nasiel clovek, ci ludia, ktori nie su zaslepeni? Ci Vas stve to, ze tento prispevok nenapadol prave Vas? Ci Vas stve, ze ten kto to napisal je mudrejsi ako Vy? (z dvoch dovodov: 1. nechodi k nemu, pretoze velmi rychlo zistil, co jekto to je zac a 2. z prispevku je jasne, ze je asi tiez clovekom, ktory robi v zdravotnictve)
Je to Vasa vec, ak sa ho zastavate - sice este v predchadzajucich prispevkoch ste pisala, ze nemate na to dovod - ale ako som uz pisala mali by ste sa porozpravat s tymi a pochopit aj tych, ktorym tento clovek ublizil! Vyzaduje to velku davku empatie - co Vam zjavne chyba!
Bola by som zvedava, ze ak by niekoho doriadil z Vasej rodiny, ci by ste sa vyjadrovala tymto istym sposobom? Velmi pochybujem... Len kym to nezazijete, asi to nepochopite. Tak Vam prajem, aby ste ten pocit zazila na vlastnej kozi.
Znova jedna poznamka k formatovaniu Vasho textu: Na internetovych diskusiach je neslusne pisat velkymi pismenami cele casti textu - signalizuje to kricanie. To ale neznamena, ze este budete mat pravdu.

odpovedať

Alena
Odoberať reakcie:
Dátum: 8.7. 14:21:03
A este jedna poznamka. Zda sa, ze ani Vy nic nove neviete napisat. Ironia typu "Mesias zostupil medzi nas - kolka cest" dokazuje iba to, ze ziadne racionalne argumenty nemate. Obvinovanie ludi ze zavidia podvodnikovi jeh pebiaze? Hm, no neviem, nevim, ci by som vobec chela mat tolko penazi, ak by som mala mat tolko spackanych zdravi a rozbitych rodin na svedomi - rozhodne nie. Peniaze cloveka stastnym nerobia - zdravie ano!

odpovedať

eva
Odoberať reakcie:
Dátum: 8.7. 22:20:10

Vy ste tu už druhá,ktorá mi praje zlo,zato,že sa tu odvážim napísať
svoj názor...................hoci to tu už dávno nie je debata,ale útoky,keď tu už spomínate zločincov(teda ten inteligent bez mena so zdravotníckym vzdelaním najvyššieho stupňa)!!!

Vážené dve panie,nepoznáte to slovenské: kto druhému jamu kope sám do nej spadne???....................že keď mi obe prajete zlo,že ho zažijete aj samééé???

Je mi Vás oboch ľúto a dúfam,že toto,čo ste mi tu obe predviedli je
BOHUMILÉ SPRÁVANIE SA A BOHUMILÉ ČINY................................PRIAŤ ZLO ČLOVEKU LEN ZATO,ŽE SI DOVOLÍ NAPÍSAŤ SVOJ NÁZOR NA DANÚ TÉMU.

Možno by ste si tie priania voči mojej osobe mali poistiť aj čiernou mágiou,aby ste mohli kľudne spať,že sa mi to splní,čo ste mi tu obe priali!!!!!!!!!!!!!!!!!

Takto vyzerá dnešný slovenský národ..............máme sa čím chváliť!!!

Alena

odpovedať

Alena - Popluhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 9.7. 13:45:09
Mila Alena,
Diskutovat na urovni sa da len s clovekom, ktory svoje nazory dokaze podporiet aj s rozumnymi argumentami.

Okrem toho slovo bohumile znamena "bohumilý (trochu arch.) poriadny, cnostný: b. skutok (Jégé), b-á vec (Heč.)"

Asi som trafila klinec po hlave :) - to, co zaziva vela ludi denno denne na svojej kozi a to, co som zazila ja vdaka nemu, by ste Vy zazit nechcela.
Tak aby ste nepovedala: Prajem Vam, aby ste sa cim skor prebudila z tohto deliria zvanom "POPLUHAR" - to je najlepsie, co Vam priat viem a to Vam prajem zo srdca :) Tymto diskusiu s Vami koncim, pretoze osocovanie je pod moju uroven.

odpovedať

Autor: nezacarovana
Alena a tiež do pozornosti Blanky
Odoberať reakcie:
Dátum: 1.8. 16:32:46
Milá Alena!
Prečítajte Vaše príspevky z 1,11. keď ohovárate p. Bedušovú a Tóthovú a hovoríte o závisti a čiernej mágii.Alebo Vy všetko máte dovolené v záujme chrániť svojho liečiteľa?

odpovedať

Autor: Solo
...
Odoberať reakcie:
Dátum: 13.7. 21:35:20
Pani Alena, chcete posobit ako vzdelana zena, ale tymito primitivnymi, sarkastickymi prispevkami sa len zhadzujete. Ja akceptujem kazdeho nazor, niekto je s nim spokojny, niekto nie.
Viem o com pisem, ja som k nemu chodil 12 mesiacov a veril som, a vysledok mal po pol roka prist a prist "uz", uz, zajtra, pozajtra a neviem kedy. Zaujimave, este sa nedostavil. Naozaj skuste sa porozpravat s tymi ludmi, ktorym nepomohol, len ich "psychicky pomalicky nicil a bral do svojej moci". Ked sa "sen o vylieceni" neudeje, clovek zisti o co tam ide. Ide vazne o psychiku, s ktorou sa tento pan rad hra. Vy sa mu odovzdate a psychika u vas sa nastavi tak, ze verite a tym sa liecite. Ale ako pisete ste zdravotnicka, takze viete presne ako to funguje.
Neviem z akych pomerov pochadzate, ale to vase osocovanie, ze mu niekto zavidi ten jeho dom v tej dedinke a nejake peniaze a jeho majetok ste na omyle mila pani. Je to na smiech!!!
Myslim, ze dost ludi je takych, ktory maju ovela viacej penazi a ovela vyssie postavenie a hlavne si tie peniaze dokazali aj zarobit, co je danovo zdokladovane. Mne osobne a myslim, ze aj inym ludom je jedno, ci odvadza dane atd, keby nezavadzal. A nechapem, ako si mozete mysliet, ze mu niekto jeho majetok zavidi, zase sa musim len smiat :D
Mna s odstupom casu zaraza aj fakt, ze u neho cakate neviem kolko hodin, pridete na radu a behom par minut( max 10 min) je liecenie skoncene. Iny liecitel "lieci" minimalne pol hodinu alebo hodinu.
Kam sa nase Slovensko ubera? Vy sa pytate? Nas stat a zakony dokonale vytvara podu pre takych ako je tento pan liecitel. Samozrejme nie je jediny, ved aj mnohi ini zistili, ze staci udrzat presvedcivy ocny kontakt s "pacientom" a uz to ide. Ziadne vstavanie, ziadna zodpovednost v praci, nic, len drzat ten tajomny pohlad.
Keby povedal na zaciatku, ze to a ono nevie, ze sa to neda, ale nie, len vas presviedca, vy si zacnete vsugerovavat rozne veci, bolesti, po jeho navsteve vzdy zmiznu...Sa preberte to je psychika! A ked sa nieco stane, ze pacient zomrie, alebo mu nieco nevyjde, povie, ze ste neverili dostatocne alebo dokonca podvadzali v "liecbe", neskutocne.
Ja som sledoval tuto diskusiu, ale nereagoval som, lebo akceptujem vsetky nazory. Ale toto co vy tu pisete, nehnevajte sa,nedalo mi sa nezapojit.
Ved len pre vase uspokojenie, vyberte sa po lekaroch (hlavne GA okres), co vam o nom povedia a odporucam sa na policii na neho opytat, tam ho uz tiez velmi dobre poznaju.
S prianim vsetkeho dobreho

odpovedať

este jedno
Odoberať reakcie:
Dátum: 13.7. 21:38:59
Este ma zarazilo to, ako vy nie ste schopna prijat kritiku na tohto "proroka", ale na pani Tothovu, ci ako sa vola kydate a presviedcate ludi, aby si nebrali pozicky, nechodili k nej a neviem co. Preco neakceptujete to, ze niekomu ona pomohla, lebo s nou mate vy osobne zle skusenosti?
Tot vsjo.

odpovedať

Popluhar - Alena
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.6. 13:32:43
BTW: Je neslusne na internetovej diskusii pouzivat velke pismena, pretoze je to znak toho, ze kricite. To, ze text napisete velkym pismenom, neznamena, ze este mate pravdu. Skor by ste sa mali zamysliet nad tym, co som Vam napisala,a ko nad tym, ze ktoru cast textu napisete s velkymi pismenami.

odpovedať

Autor: nada
Pre ALENKU
Odoberať reakcie:
Dátum: 10.12. 19:04:05
milá pani alenka :)
je mi vás úprimne ľúto a verím, že sa vám raz otvoria oči, len dúfam, že už nebude neskoro...

odpovedať

Vas nazor!!!
Odoberať reakcie:
Dátum: 13.7. 20:41:23
Dobry den mila pani Alena! Som pohorseny vasim prispevkom!!! To,co pisete o tych zenach,ze silou mocou chcu dieta a NA SILU to je vrchol! Kolke zeny boli u neho s inym problemom a povedal im,ze su mimochodom tehotne! Neviem na co vas liecil,ale to vase "vyliecenie" je sposobene len samoliecenim! Tento "liecitel" zacne ovladat vasu mysel!!! Viete kolkym ludom uskodil??? A tym zenam,ako moze hovorit,ze uz uz porodia a cakaju vyse pol roka a ze to je normalne? To je akoze spravne? Ved sa opytajte lekarov na neho,kazdy prevrati oci!!! A to ze "lieci" 300 ludi za den,ved tym sa on chvali!!! Tak kym zacnete na niekoho utocit,si overte informacie!!! A aj ked clovek v neho veri,po case zisti,ze ide o velky podvod!!!

odpovedať

Autor: Doctor
Milá Alenka
Odoberať reakcie:
Dátum: 13.7. 6:29:36
Ak ešte raz navštívite podvodníka Popluhára, tak ho poroste aby Vám liečil aj duševnú slepotu.A nezabudnite mu prispieť na zveladenie jeho "královstva", lebo môžete dopadnút, že "garážový boh" za krátky čas Vás bude balamutiť na ulici.

odpovedať

Autor: Eva Szusciková
pomohol
Odoberať reakcie:
Dátum: 12.5. 10:12:09
Bola som zaočkovaná proti tetanu avšak zle rovno do lymfatickej
uzliny na ruke. Neprajem vám prežiť to čo som prežila za dva aj
pol mesiaca.Myslela som si že prídem o ruku injekcie,rehabilitácie
to všetko ma stálo 55 eur a nič. Potom som sa dostala k p. Popluhárovi a už cestou domov som prestávala mať tie strašné
bolesti, ktoré do týždna celkom zmyzli a už sa neopakujú.Ak máte
závažné problémy doporučujem.

odpovedať

Popluhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 26.6. 11:43:16
A dokedy ste boli zdravá? Do najbližšej návšteve alebo Vám povedal za ďaľšie a ďaľšie a ďaľšie...dva týždne už budete zdravá?

odpovedať

Popluhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 26.6. 11:44:53
A dokedy ste boli zdravá? Do najbližšej návšteve alebo Vám povedal za ďaľšie a ďaľšie a ďaľšie...dva týždne už budete zdravá?

odpovedať

Autor: Nicol
ličiteľ
Odoberať reakcie:
Dátum: 21.2. 9:51:17
dobrý deň p. Alena,
chcela by som sa spýtať podrobnejšie na p. Popluhára, Ďakujem

odpovedať

liecitel
Odoberať reakcie:
Dátum: 23.2. 11:54:29
p.Popluhar byva v Kosutoch pri Galante-neviem co Vas zaujima? Alena

odpovedať

Vážená pani Alena
Odoberať reakcie:
Dátum: 21.7. 7:15:59
Ak ste vyštudovaná zdravotná sestra, tak Vám odporúčam niektorého z Vašich kolegov-psychiatra.Matka garážového podvodníka Popluhára je taktiež silno veriaca.Ani ona a jej podarený inseminátor taktiež nemajú hambu a súdnosť.

odpovedať

doctor
Odoberať reakcie:
Dátum: 21.7. 12:43:51

doctor, keďže nie je žiadny problém zistiť si Vašu totožnosť,vážte
slová,ktoré adresujete mojej osobe,dá sa postupovať aj inak,ak
ma ešte budete urážať a obťažovať !!!
alena

odpovedať

Mila Alena
Odoberať reakcie:
Dátum: 21.7. 16:28:16
Ak sa prihlasite do debaty, tak mozete s tym ratat, ze su ludia, ktori maju aj iny nazor. Ja osobne som Vas neurazal, ale asi plati - trafena hus zagága.

odpovedať

Autor: blanka
na popluhára
Odoberať reakcie:
Dátum: 26.7. 22:53:18
Ľudia nie sú alebo bieli, alebo čierni. Prosím, skúste si to uvedomiť. Poznám ľudí, ktorým Popluhár naozaj pomohol. Aj v mojej rodine a v blízkom okolí. Poznám ľudí, ktorým nie. Poznám ľudí, ktorím"školská" medicína zachránila život. Poznám ľudí - na cintoríne - ktorým nie.
Mňa zaujíma skôr : Prečo som ochorela? Čo nerobím dobre a čo mám zmeniť? Zvyčajne ak pochopím, komu som ublížila, čo nerobím dobre, čo mi chce moje telo povedať, choroba ustúpi. Platí to aj pre moje (5) detí. A zaujíma ma AKO to Popluhár robí- (prečítajte si knihu MUDr Rosinského: Choroby z nenávisti....)
Takže za svoje zdravie si zodpovedný TY sám. Nie MUDr, nie liečiteľ. A preto nenadávaj. Buď kritický v prvom rade k sebe, v druhom rade k sebe, niekoľkokrát k sebe, potom hľadaj pomoc inde a hľadaj ju aktívne a v prvom rade s pokorou, ozajstnou, nie kostolnou. A pamätaj, ak nie si všemocný ty a nevieš a často nechceš si pomôcť sám, prečo si myslíš, že ti niekto iný pomôže? A očakávaš. Som vďačná, za všetko, s čím nám kedy Popluhár pomohol. (Získal si ma tým, že peniaze nepýtal.)Na niečo nemal. No a? Tak študuj fyziku, áno kvantovú fyziku, uvedom si, z čoho sa skladá tvoje telo a z čoho ty, potom vynášaj súdy...

odpovedať

Pani Blanka
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.7. 14:08:54
Pani Blanka d.d.,

ďakujem,že ste tu takto napísala svoj názor,.........ja so sa to asi ešte neodvážila napísať až takto konkrétne,ale kritikom to stačilo nato,aby mi tu 2 pisateľky želali zlo a ďalší 2-ja ma posielajú liečiť sa k psychiatrovi,lebo som sa opovážila tak isto napísať,že sú ľudia,ktorím pomohol a sú,ktorím nie,lebo ani on nedokáže všetko...

V tejto téme som sa veľmi prekvapila,že kam až sú ľudia schopní zájsť,že pre Váš osobný názor Vám tu verejne prajú zlo a posielajú na liečenie...................a takíto ľudia čakajú samozrejme,že nič menšie ako zázrak od liečiteľa

Plne súhlasím s Vaším názorom !

Alena

odpovedať

Autor: babita
pani Alena
Odoberať reakcie:
Dátum: 19.8. 13:23:44
vy stojíte na kábli? Nechápete, že neporodila ešte ani jedna žena, on to dobre vie a klame ďalej! Chorý mozog! Ženičky ďaleko ho obchádzajte, nechoďte k nemu, sklamanie strašne bolí!

odpovedať

Autor: zdravyrozum
kabaretista popluhar :)
Odoberať reakcie:
Dátum: 31.7. 19:32:52
Mila Blanka,

Vas nazor na prve citanie znie celkom fajn, ale ked sa nad tym clovek zamysli, precita si to druhy krat, precita si prispevky pani Aleny a nasledne si nieco vygoogli o veciach, ktore ste napisali vo Vasom prispevku tak to zacina mat pentekostálno - charizmatickú príchuť ako celé pôsobenie pána Popluhára.

Davam Vam do pozornosti rozhodnutie Ministerstva kultury zo dňa 13. mája 2011, ktorým MKSR ako registrujúci orgán odmietol registráciu Cirkvi kresťanské spoločenstvá Slovenska (patria sem Archa, Milosť, Zbor viery, atď) z dôvodu, že založenie a jej činnosť je v zmysle § 15 zákona č. 308/1991 Zb. v rozpore s týmto zákonom a ostatnými zákonmi, so zásadami ľudskosti a znášanlivosti, s ochranou zdravia občanov a sú ohrozené práva občanov práve aj vďaka rôznym kabaretistom - liecitelom (popluhár), ktorí sú na takéto sekty naviazané.

odpovedať

popluhár-luhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 18.8. 13:58:01
ale vysvetli mi tie neviditeľné detičky. On ich vidí? Prečo ich klame? Prečo to robí? Prečo sú tie ženy zlé, preto že chcú mať dieťa?

odpovedať

Autor: Ema Kosorinova
Suhlas- Marta je podvodnicka.
Odoberať reakcie:
Dátum: 30.8. 3:31:49
Aj ja som chodila Tothovej.Opantala si ma a vytiahla zo mna aspon 3000 eur.Neustale sa jej poziadavky stupnovali.Nic z jej "vestenia" nevychadzalo.Potom som raz nebadane zacula rozhovor s jej dcerou.To mi otvorilo oci!Este ku tomu clanku-ako Marta mohla studovat v Svajciarsku,ked nevie ani ceknut ziadnu rec?A kedy si "magistra"Vilma urobila maturitu,ked od 16 r.robilaa v night cluboch po Europe?-?
Za penize v Praze dum!

odpovedať

pani Kosorinová
Odoberať reakcie:
Dátum: 2.9. 13:14:44

pani Kosorinová d.deň,

dá sa Vás kontaktovať mailom mimo tohto fóra ohľadom Marty
Tóthovej?

Alena

odpovedať

Autor: Tinnky
PopLUHAR
Odoberať reakcie:
Dátum: 1.3. 14:30:32
Pan "liecitel" je iba podvodnik a neuveritelny manipulator, ktory ma jedine schopnosti - a to je manipulacia so psychikou ludi. Som jednou z jeho obeti, ktorym znicil zivot.Ak si myslete, ze Vam pomohol, ste na omyle, to ste si len vsegerovali,ale ak mate skutocne velky problem, narobi Vam len mnozstvo problemov, ktore mozu viest az k smrti. Ruky prec od sarlatanov, chodte radsej za odbornikmi, ktori aj nesu zodpovednost za svoje ciny. Akonahle sa vyskytne problem, ktor& pan popluhar privodil svojim neodornym vycinanim uz mnohym pacientom, hned dava ruky prec, nedviha vam telefon a pripadne vam povie, ze ste malo verili. zodpovednost nech niest ziadnu, ale uz policia riesi niekolko trestnych oznameni, ktore boli na neho podane a vsetci poskodeni verime, ze coskoro bude za svoje ciny pykať v base!!!!!

odpovedať

dasa
Odoberať reakcie:
Dátum: 18.5. 22:56:18
Pravy biely mag nikdy nepyta peniaze za pomoc o ktoru ju iny poziada ak je niekto takto pazravy xa pniaze tuto schopnost straca alebo ju uz nema je to dar od boha a tuto schopnost nesmie zneuzit za peniaze je to nehoraznost kupte sa v cisci to pomoze a ukludni to je to zazracna bylina a prestante chodit vesticiam zapametajte si jedno cista biela magia nikdy nejde dokopy s vestenim vestenie ide z diabla na posadnutej osobe vestici biely mag nebetie peniaze lebo sa inak nebude darit tomu koho lieci oripadne icistuje to j zakon bielej magie kto ho porusuje hrubym sposobom tym ze bezocivo pyta od ludi penuaze a este aj od chudobnych nie je biely mag tuto schopnost straca ak ju vobec aj mal.zelam vela zdravia a stadtia

odpovedať

Autor: Stano Zahumensky
Nazor
Odoberať reakcie:
Dátum: 29.12. 22:07:37
U pani Tótovej som bol 2 krát. Prvý krát som bol ešte keď to stálo 1000Sk a druhý krát keď to stálo 50€/hod. Ešte pred ňou som navštívil 3 veštice,ktoré sa nedajú absolútne porovnať s p.Tóthovou. Mne sedelo úplnene všetko. Veštila mi z ruky a kariet. Hovorila len ona a na nič sa ma nepýtala. Iba hovorila. Naozaj sa snažila. Nepomýlila sa ani jeden krát čo sa týka minulosti, vzťahov v rodine, financii a pod. Ešte aj teraz (po roku) nám vychádzajú veci o ktorích hovorila. Neboli to také tie kecy,že vyhráte niekde nejakú výhru. Hovorila o zdravotnom stave, na koho si dávať pozor, kedy zača´t podnikať alebo či vôbec začať...a pod. Ak vás niečo zaujmalo,tak ste sa mohli pýta´t a ona Vám odpovedala. napr. nejaký spor.
Ja som si tu hodinu rozložil. Mne veštila cca. 30min a potom som sa pýtal na deti a manželku. Vie veštiť aj z fotiek.Vśetko mi sedelo na 100%. absolútne som nechápal.
Druhý krát som išiel asi po 2 rokoch so zvedavosti či nebude hovoriť niečo iné a opäť všetko vedela.
Ak by ste chceli na ňu kontakt tak mi napíśte na môj mail a Vám ho pošlem.
stano.z@hotmail.com

odpovedať

Autor: irena492
sarlatany
Odoberať reakcie:
Dátum: 26.3. 19:17:06
neverte sarlatanovy vseci su sarlatani a beru len peniaze tak ako ten sesenko z ruzinove som tam bola uz viac krat a len peniaze bere bere a ne lieci to su vseci sarlatani ked ozajstne doktory nepomahaju tak co mame cakat od sarlatanovy oni cakaju odnas ale peniaze neverte im.

odpovedať

Autor: Kvetka
Popluhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 15.8. 23:30:42
Ja som v Košútoch bola. V detstve som prekonala DMO a keďže tam išla suseda, tak som išla s ňou. Odsedela som si tam 8 hodín. Keď som prišla na rad, sadla som si on oproti a povedal mi, že vy tomuto neveríte, s Vami nebudem nič robiť Tak som povedala, že ale ja som si tu odsedela 8 hodín, a ked som tu, tak to je dosť blbé, že ma takto odbaví. Tak zvýšil hlas, že neveríte, tak nič robiť nebudem. Tak som povedala, že za 33 rokov mi nikto nepomohol, tak je normálne, že neverím, že mi lusknutím prstov pomôže. A on už naštvaný, že vidíte neveríte. Som bola riadne nasr..tá, lebo som tam zbytočne sedela celý deň. A okrem toho mám aj iné choroby, tak prečo mi nepomohol aspon s nimi...
A čo sa týka platenia : jasné, že povie, že je to dobrovolné, ale on velmi dobre vie, že pod 5 eur mi nikto nedá menej...a ked som tam bola ja, bolo tam cca 1OO ľudí...takžr 100 ludí x 5 eur je 5OO eur denne...a ked ordinuje minimálne 20 dní do mesiaca, to je 10 000 eur mesačne...v prepočte 300 000,- SK mesačne...sila, že ?

A čo sa týka liečenia, pýtala som sa tam ludí, každý mimo neho chodí aj k lekárovi. Tak som sa opýtala, že odkial vedia, či im pomohol Popluhár ale nie lekár. Povedali, že to je jedno, hlavne že sa im ulavilo...čiže ako píšete som presvedčená, že je manipulátor...

suseda chcela dieťa a chodila k nemu...ale mala menzes a lekár nič nevidel, no on aj tak tvrdil, že je tehotná...no a dodnes neporodila. Ale ja by som ho na jej mieste udala alebo čo, lebo ona 9 mesiacov čakala, vyberala meno, kupovala šatičky...a to je na psychiku riadny šok ked potom zistila, že nič...

odpovedať

Autor: lena
luhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 17.8. 16:20:34
presne tak, je to zly bezcitny clovek.... aj ja som na vlastnej kozi zazila jeho zlu stranku, tiez na mna zvysil hlas, lebo som si dovolila sa nieco spytat a nepritakavat jak debil a zobat mu z ruky.... mna presvedcil ze som tehotna a ked to uz v 6om mesiaci 3ti lekar nevidel a menstruacia bola pravidelna kazdy mesiac, tak som to vzdala sklamana, psychicky vycerpana, znicena. ako mozetoto robit? a to nic? su baby, ktore prenasaju aj pol roka a stale im tvrdize su tehotne.... tak toto uz naozaj nechapem a nechapem ani tie zeny, ktore v to este stale veria. nie je mozne by tehotenstvo trvalo dlhsie ako 9mesiacov, nie to 12,13,14...atd!
je to velmi zly clovek a urcite nie je normalny....

odpovedať

popluhár-luhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 18.8. 13:51:31
pani Alena, čo ste vy zač? Aký ste vy človek, žena? Ako môžete napísať, že dieťa je jedno, či je vaše vlastné, alebo adoptované, však chcete človeka. Keď to už ináč nepôjde, nehovorím, môže byť aj adoptované, ale predtým človek vyskúša všetky možnosti, mať vlastné, aj liečiteľa. U Popluhára, akože liečiteľa sú deti neviditeľné, ale on ich vidí, dokonca povie koľko vážia, cm, a aj pohlavie! Prenášajú ich mesiace a podľa neho je to normálne. Zatiaľ sa nenarodilo ani jedno (alebo žeby, len sú neviditeľné? ). Keď mu poviete, že gynekológ tvrdí opak, rozčúli sa, vynadá ženám, že neveria, preto sa nenarodia. A on má aké dôkazy, že sú nehotné? Na ich psychiku nemyslí, čo je psychopat? Neuvedomuje si TEN, ach ani neviem ako ho mám nazvať, aby som ostala slušná, že cez čo všetko prešli tie ženy, aby mali babätko. A potom to veľké sklamanie! Jedna mala rodiť už vo februári. On hovorí, že ho nechcela tak bábo odišlo. Kam? Kade? Hroznéééé! Hovoril menovite, ktorá má porodiť prvá, a potom pôjdu ostatné. Čo to je keď nie chorý mozog? Jedna po 6-tich mes. mu napísala, že gynek. nepotvrdil tehotenstvo (pred mesiacom), odvtedy nenapísal. On s tými prstami nelieči, ale sugeruje, hypnotizuje, ale hlavne berie prachy! A vy Alena buď ste taká naivná, alebo chcete zbohatnúť na nešťastí druhých ako on. Ušetrím vás v písaní, nezávidím mu, lebo ja mám možno viac ako on.
p. Popluhár "ordinuje" od 11,00h do nevidím, niekedy aj do druhého dňa do 3,00h (ráno). Že ho tie prsty nebolia!

odpovedať

babita
Odoberať reakcie:
Dátum: 23.8. 14:32:38
pani Babita,..........každí nech si prečíta príspevok p.Blanky a tým je povedané všetko,ale ozaj všetko
------------------------------------------------------------- --------------------------------

a čo sa týka žien,ktoré nosia tie neviditeľné deti???................čo k tomu dodať???.......................NIEKDE TEN PROBLÉM NAOZAJ JE......ALE ŽE BY LEN U TOHO LIEČITEĽA???..........................už som tu písala,že nie som veriaca a že mám ukončený odbor ženskej sestry a pôrodnej asistentky,takže môj názor je jasný.......................neviditeľné tehotenstvo neexistuje............nemôže byť niekto tehotný a neprechádzať rôznymi zmenami,ktoré tehotenstvo so sebou prináša a hlavne ten plod nemôže byť neviditeľný...................................síce sme sa učili,že existuje stav,keď sa žena natoľko vžije do túžby po dieťati,že jej vynechá menštruácia,začnú rásť prsníky a aj brucho...........že to je namýšlané-pseudo tehotenstvo a deje sa na základe psychického stavu danej ženy,ale takýto stav sa vyskytuje v pomere 1:100000 a viac(môžete si to v knižnici overiť).....................čiže,museli by ste na tomto svete veľmi dlho hľadať,kým by ste takú ženu našli!

doteraz som sa tu nevyjadrila konkrétne na tému neviditeľných tehotenstiev,lebo už len z mojej profesie je jasné,že pre mňa takéto niečo nemôže existovať a teda aj keby som bola neviem ako zúfalá,atď.........by sa mi nemohlo stať,že ma iný človek presvedčí o tom,že nosím dieťa,ktoré je na ultrazvuku neviditeľné!!!

ale napísala som tu,že keď už je definitívne isté,že žena to dieťa mať nemôže a tak neskonale po ňom túži,tak je tu predsa možnosť adopcie,keď tak strašne chce človiečika..........................ste ma tu ďalšia odsúdila,že vlastné je vlastné.................áno,to je pravda,ale ženy!!!

môžete mi zase písať všelijaké odkazy,kritizovať ma,posielať ma na liečenie k psychiatrovi a želať mi zlo,ako sa tu už stalo,ale konečne sa zamyslite nad týmto všetkým čo sa tých neviditeľných detí týka,že keď už naozaj nie je šanca na tehotenstvo, než by dotyčná začala pracovať nad osvojením si dieťaťa, je ochotná celé mesiace podstupovať proces neviditeľného tehotenstva a znášať celý ten stres okolo tejto absurdity až sa psychicky položí,má z toho traumu na celý život,nenávidí danú osobu do konca života,lebo jej zničila život........................

namiesto toho,že keby sa tá adopcia ozajstného dieťaťa podarila,tak by konečne prežívala tú radosť po ktorej tak veľmi túžila.........................ale samozrejme,nebolo by to vlastné

takže čo s takými ženami,ktoré si predsa radšej vyberú to neviditeľné tehotenstvo???........v dnešnej dobe...........v treťom tisícročí.........jaj,ozaj u nich to patrí ešte stále do kategórie vyskúšať všetky možnosti...........u mňa do kategórie sebatýrania a utópie

že prečo to ten liečiteľ robí?......to neviem a ani ma to nezaujíma,lebo ja tému tehotenstva neriešim.................to,čo robí zle,zato mu účet príde ako to už v živote býva

ja nie som človek pomstychtiví a keď mi poskytovanie služieb prestane vyhovovať......či už u jednotlivca,v obchode,v gastronómii,atď. tak tam jednoducho prestanem chodiť a tým to pre mňa končí........................ale ľudia sme rôzni

a pani Babita,nie som ani naivná a ani nebohatnem na nešťastí druhých...........ktovie aká ste Vy,keď tu na mňa útočíte!!!

ja som doteraz v mojich príspevkoch nikomu nepísala,že sa má dať liečiť u psychiatra,nepriala som nikomu zlo,nespomínala naivitu,vôľu zbohatnúť na nešťastí druhých a podobné označenia,ktoré tu používate vy ostatní pisatelia na moju osobu..............ja píšem všeobecne,neriešim každého z vás invektívami rôzneho druhu........tomu sa hovorí TOLERANCIA........nuž,keď toto je jediné,ako sa dokážete vyjadriť,čo už s vami všetkými,nech sa vám teda darí v písaní podobných príspevkov

alena

odpovedať

luhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 24.8. 13:52:17
ale, ale p. Alena a na čo sme sa urazili? Minuli sa Vám argumenty? Môžte byť aj zdravotná sestra, aj neveriaca, ale buď nechápate, alebo nechcete chápať o čom tu píšu ženy. Ešte raz sa pýtam, prečo ich klame ten hajzel? A kde je jeho tolerancia voči tým ženám? Však tie ženy chceli, chcú mať istotu, mať potvrdené, že sú v druhom stave preto išli gynekol. A on sa rozčúli, vynadá im, že neveria, preto to dieťa odíde, nechcú byť matkami! Pre Boha, však preto tam boli, lebo už mali všetko vyskúšané!!! A on ich ešte psych. raní. Psychopat!
A keď vám môžem poradiť, prečítajte si svoje príspevky, ale aj odpovede na nich!

odpovedať

babita
Odoberať reakcie:
Dátum: 26.8. 15:14:59
p.Babita,............ja som sa neurazila veď ja tu nebojujem za nikoho.............inak,treba sa ho to osobne opýtať,že prečo to robí,ak Vás to ozaj zaujíma.

Prajem Vám všetkým úspešné dopisovanie a držím Vám všetkým palce.
Alena

odpovedať

Autor: dostbolopopluhara
popLUHAR
Odoberať reakcie:
Dátum: 25.8. 8:37:51
Pani Alena,

ked uz tak zufalo obhajujete Vasho hrdinu tak si dajte aspon tu namahu a overete si informacie ktore uvadzate o falosnom tehotenstve (pseudocyesis) a nezavadzajte nepresnostami a bludmi ako to robi pan popLUHAR. Vase prispevky su rovnako zavadzajuce, plne nepresnosti a manipulativnych argumentov ako liecitelske praktiky pana popLUHARA. Kocky sú hodené.

odpovedať

Autor: laurago
.....Kosuty
Odoberať reakcie:
Dátum: 19.8. 12:09:01
Velmi vystizne posledne prispevky. On nie je normalny zahrava sa so psychikou ludi a pomalicky ich nic. Mne dokonca vzdy povedal presne polohu dietatka, kde ma hlavicku, nohy, co teraz robi, ako ma nozicku, ruzicku a kolko cm, akej farby bude mat ocka, vlasky, kde ma znamienka materske. No je toto normalne? Zena ked mu povie, ze sa jej to nezda, ze konci tak na nu agresivne vyskoci a zacne byt neprijemny a povie: Ktovie ci si dieta zasluzite, co ste preto spravili aby ste sa stali matkou? No je toto normlane? Toto povedat zena, ktora je pred psych.zrutenim? Bezchrbtovej kosti!!!!
A k tym peniazom jeho-nik mu nezavidi, a jeho obhajcovia, zamysleli ste sa niekedy nad tym, za ake peniaze si postavil dom, z coho zije? Nezamestnany pan na dedine? Jeho denny prijem je cca minimalne 500-1000€- podotykam DENNE, a to prosim pekne za vymyvanie mozgov!
JA pevne verim ze "Bozie mlyny melu pomaly, ale isto"

odpovedať

luhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 19.8. 18:21:27
presne ako pises, aj mne ukazoval kde ma hlavicku, nozicky a ze kde bude mat znamienko..... strasne..... ako moze toto robit??? ako mu moze este stale napriek tolkym faktom niekto verit??? mna nezaujima, ze kolko zaraba, alebo kolko este zarobi,.....len nech uz konecne prestane sposobovat zenam viac utrpenia! ten clovek by mal ist na psychiatriu, lebo vedome ublizovat stovkam zien dokaze len bezcitny hajzel...

odpovedať

popluhár-luhár
Odoberať reakcie:
Dátum: 23.8. 12:42:02
p.Popluhár, už 15 rokov nemám menzes, že by som bola tehotná? Szélhámos!!!!

odpovedať

zvedavosť
Odoberať reakcie:
Dátum: 26.8. 15:21:10
Len tak na okraj,..........................inú tému tu už neviete rozoberať?,...lebo je to už ozaj nudné točiť sa stále na jednom mieste,verím,že sa dá diskutovať aj o iných témach.

odpovedať

luhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 29.8. 21:49:30
mila alena, predstavte si, ze nevieme tocit o inych temach! zaujimalo by ma, ci mate deti. vlastne deti! alebo ze by adoptovane? tak ako ste sa nedavno v prispevkoch vyjadrila, ze to je podla vas jedno co clovek vychovava.... nehnevajte sa na mna, ale takto nerozmysla jedna normalna zdrava zena. a uz prestante pisat, ze vas len urazame a bla bla..... my tu piseme, tvrdu realitu, ked nas niekto hnusne a odporne tahal za nos, ze sme tehotne!!! nie chore na chripku, ktora je prec za tyzden, ale hovorime o tehotenstve!!! o velmi dolezitom, vytuzenom a nadhernom procese v zivote zeny! zeny, ktora ma problem s otehotnenim!..... je nepochopitelne, ako jedna zena (ak ste zena) sa nevie uvedomit a neprestane toho hajzla takto chranit. toto individum nezavadza len co sa tyka tehotenstva, ale aj ohladom uplne inych veci.mam vela znamych, ktorym v ich tazkostiach absolutne nepomohol a tvrdil, ze su ok! a ak mu niekto oponuje, tak ho vyhodi! takze ludia, zobudte sa zo sna, ze tento clovek vam pomoze. vsetko je o psychike a s tou tento niktos z nejakych kosut hnusne manipuluje...

odpovedať

Popluhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 13.10. 11:41:40
Dávam vam do pozornosti clanok, ktory vysiel v jednom znamom tyzdenniku dnes - zaobera sa prave s praktikami Popluhara. Je velmi vystizny.

odpovedať

Autor: oklamaná Popluhárom
Je nás veľa oklamaných Popluhárom z Košút pri Galante......
Odoberať reakcie:
Dátum: 16.10. 13:35:40
Pani Eva, zdravím Vás, už dlho sledujem diskusiu na tému Popluhár z košút, a verím, že ľady sa konečne pohli /článok v Plus 7dní/-určite vďaka mužom tých pseudotehotných žien, ktoré sa mohli z toho sklamania zblázniť......ten pán P. z Košút patrí do basy, lebo to snád nie je možné, že je to v tejto republike jedno, že načierno zarába na zúfalých osudoch...?verím, že si niekto kompetentný všimne tieto diskusné fóra a obuje sa do toho, aby sa táto neskutočná kauza podvodníka -liečiteľa dotiahla tam, kde dotiahol on osudy chorých a zúfalých ľudí.vyzývam aj ostaných, čo s ním majú skúsenosti, nech sa neboja a píšu do diskusií, treba ho zastaviť.pekný deň

odpovedať

Popluhar
Odoberať reakcie:
Dátum: 19.10. 13:42:56
Precitajte si clanok na:

plus7dni.pluska.sk/plus7dni/vsimli-sme-si/neviditelne-babatka.html

odpovedať

Autor: nikoleta balazova
NB
Odoberať reakcie:
Dátum: 5.12. 21:50:09
Pani Marta chcela by som Vás poprosiť o pomoc teda ak sa da.Prosím Vás pošlite mi na Vás kontakt alebo sa mi ozvyte budem Vám zaviazana.Ďakujem

odpovedať

Autor: graviola
Etikoterapia.
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.7. 11:48:51
Nebudem sa k uvedeným príspevkom vyjadrovať.Ak máte neznámy priestor vo svojom duševne je tu metóda etikoterapia a jej výsledky sú evidentne znatelné.Kto má záujem,kontaktujte mail magnumkompozitum@gmail.com či mobil 0905325352 či 0911540565.,

odpovedať

Autor: xenu
etikoterapia :)
Odoberať reakcie:
Dátum: 27.2. 21:23:47
etikoterapia - znie to tak scientologicky, mozno prave aj Popluhar bude jednym z vas

odpovedať

Autor: Valéria Belanová
Kontakt
Odoberať reakcie:
Dátum: 17.10. 14:26:18
Poprosila by som kontakt na pani Martu Tothovú.Dakujem

odpovedať

Autor: janka
Kontakt na p. Martu Tothovú
Odoberať reakcie:
Dátum: 9.6. 10:19:04
033/647 75 10 alebo mobil 0905 661 803

odpovedať

Autor: jozef varco
Ľudia spamätajte sa!!!
Odoberať reakcie:
Dátum: 9.6. 10:03:07
Ak ste normálne mýsliaci človek, tak prídete na to že všetci veštci, veštkyne a iný šarlatáni sú podvodníci ktorý z Vás ťahajú len peniaze. Každý človek má svoj osud vo svojich rukách. Ako sa hovorí : Kto druhému jamu kope tak ten sa narobí ale aj zarobí.

odpovedať

Autor: Lenka
Môj názor
Odoberať reakcie:
Dátum: 9.6. 10:17:00
Dva a pól dňa som chodila do práce aby som zarobila 50 eúr. Potom som sa objednala a čakala dva mesiace na termín. Prišla som k p. Tothovej dostala som kávu a potom mi hodinu rozpravala ako som prekliata. Dala mi další termín ale ja som sa spamútala a viac som neprišla.

odpovedať

Autor: Mr Arnoid Weman
pôžičky ponuka platí teraz
Odoberať reakcie:
Dátum: 19.8. 19:45:13
Prajeme si, aby z úveru, ktorým vôbec, že je v núdzi úveru na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3%, sme rozdávať pôžičku od minima 5,000.00 USD na maximálnych 100 miliónov dolárov, libier, eur, v prípade záujmu, kontaktujte nás cez email: arnoidweman@gmail.com

odpovedať

Autor: daniel godleads
POTREBUJETE FINANCOVANIE? Prihláste sa teraz!
Odoberať reakcie:
Dátum: 28.8. 1:01:23

Nezabezpečené Obchodné a osobné pôžičky ...

• nízke poplatky!
• Žiadne skryté poplatky!
• Získajte Schválené do 1-2 dní!
• konkurencieschopných úrokových sadzieb!
• Bez nutnosti zástavy!
• Minimálna Dokumentácia!
• Bezpečné a dôverné
• NO Platba trest!
• NO poplatky za podanie žiadosti!
• Osobná pôžička 5.000 - 200.000 dolár
• Podnikateľský úver 10000 dolárov - 5.000.000 dolárov. E-mail: pacesettersloancentre@hotmail.com

odpovedať

Autor: Senator Walter
Cenovo dostupné pôžičky ponuka na 2%
Odoberať reakcie:
Dátum: 1.9. 2:44:24
dobrý deň,

Hľadáte obchodný úver, osobné pôžičky, pôžičky na autá, domov, pôžičky konsolidáciu dlhu, rizikový kapitál, atď, v akomkoľvek množstve. KONTAKT NÁS NA: senatorwalterfinancialhome@gmail.com
prihláška

Mená: ....................
Pohlavie: ................................
Dátum narodenia: ........................
Stav: .......................
Kontaktná adresa: ..................
Mesto PSČ: ..............................
PSČ: .............................
Krajina: ...............................
Stav: ....................................
Mesto: ......................................
Dom Telefón: .......................
Mobil: .................................
E-mail: ..................................
Povolanie: ..........................
Náboženstvo: ...............................
Výška úveru: .......................
Doba trvania úveru: .......................
Štátna Účel úveru: ..........
Mesačný príjem: ....................

Odpovedať späť ku mne čo najskôr sa vyššie vyplnené údaje.

Dúfam, že to počujem od vás

senátor Walter

odpovedať

Autor: Mr Arnoid Weman
my rozdávať úver
Odoberať reakcie:
Dátum: 8.11. 11:40:51
Prajeme si, aby z úveru, ktorým vôbec, že je v núdzi úveru na
nízka úroková sadzba vo výške 3%, sme rozdávať pôžičku od minima 5,000.00
usd na maximálnu 100 miliónov dolárov, libier, eur, ak je
záujem, kontaktujte nás cez e-mail: arnoidweman@gmail.com

odpovedať

Autor: Urielka
Pravda je len jedna
Odoberať reakcie:
Dátum: 28.11. 21:53:10
Konkretne ja verim v Boha,anjelov a energetickemu lieceniu,samolieceniu,anjelskemu pismu a priznam sa ,ze som predtym neverila pokym som nemala vazne zdravotne problemy.Po neprajnych vysledkoch z onkologie som nemala na vyber a vyhladala som pomoc v duchovnej sfere,pretoze som zasadne proti drastickym liecebnym procesom,ktore cele vase ja,dusu a duchovne telo prinutia k rychlej smrti.Na zaklade toho navstevujem skolu s duchovnym zameranim a chcem pomahat inym,som v stadiu ucenia a zaroven liecim aj ked mam co formovat,ale urcite viac pomozem ako ublizim pretoze tak konam s pokorou a laskou.Pokym sa nezmenite vo vnutri a len VY sami sa nerozhodnete a nie ste nasmerovany cestou,ktora vas naplna a dodava blaho vam a ostatnym tak vam nepomoze uz nic.Kazde ochorenie je urcita transformacia alebo varovanie.Po tychto skusenostiach,ktore som skratila vam neodporucujem vestenie v akejkolvek forme ci z kariet alebo sklennej gule :DVestkyna Vam nahovori cokolvek co chcete pocut alebo prave naopak,v druhom pripade ste nuteny sa opat vratit a to je zacarovany kruh a vy chodiaca penazenka..Rovnako som podlahla jednej vestkyni z Petrzalky,nahodne som ju raz stretla v restauracii bola to velmi sympaticka romka,ktora zo mna nenapadne vytiahla zopar zakladnych informacii,povedala mi co chcem pocut a nahovorila ma na stretnutie u nej doma,kam som aj prisla a po uzreti jej "cisteho hniezdocka" som zmeravela a ked si vybrala z chladnicky flasu vodky a vytiahla kus papiera s nejakym zaklinadlom na ziskanie partnera som zutekala.Druha skusenost s tiez romom z Dlhych Dielov obstala dost podobne len s rozdielom,ze nepozival alkohol pocas jeho praxe vychyreneho vestca(poznamenavam,ze som dostala na oboch odporucanie).Ludkovia spamatajte sa,ked mate ci uz len lahke alebo vazne ci psychicke problemy obratte sa na odbornikov a to nemam na mysli studovanych lekarov,lebo tym sa vyhybam po zlych velmi zlych skusenostiach...Nechajte sa naviest svojim citenim,intuiciou a odporucanim,ale hlavne viera v samych seba vas dovedie k uplnemu uzdraveniu..Pracujte na sebe z vnutra a to sa prejavi aj na fyzickej urovni..Odporucam literaturu: Co vam hovori vase telo od Inny Segal alebo Spontanne uzdravenie od Andrewa Weila a mnoho inych..A nevyjadrujem sa k vasej horucej diskusii o "sarlatanoch" pretoze je to plytvanie vasej aj mojej energie,ktoru ste mohli vyuzit na spracovanie emocii vhodnejsim sposobom a pomocou pre seba a ostatnych..ale sme rozny a kazdeho z nas ovplyvnuju jin a jangove energie,ktore ked niesu v rovnovahe sposobuju oslabenia,ochorenia a zbytocne slova,ktore ublizuju.. Prajem pozehnane dni plne lasky... A usmev :))))))za ten sa neplati..;-)

odpovedať

Autor: AD: Urielka
AD: Pravda je len jedna
Odoberať reakcie:
Dátum: 6.12. 16:24:40
whoa... smely nadpis, tvrdit ze pravda je len jedna :) mozno by pomohlo, keby si cital menej scientologickej motivacnej literatury...aj weil aj segal mixuju rochu mediciny s trochou pseudovedy a s trochou scientologie... mali by to citat naozaj len vyzrete osobnosti s rovinutou kompetenciou kritickeho myslenia, inak si z toho clovek moze velmi lahko odniest par tazko vyvratitelnych bludnych predstav a sirit ich dalej ako nakazu...

odpovedať

Autor: dennison
ponuku pôžičky
Odoberať reakcie:
Dátum: 20.1. 2:55:34
Dobrý deň , ja som pán Jose Dennison , súkromné ​​pôžičky požičiavateľ , ktorí
dáva život časové príležitosť pôžičky .
Potrebujete naliehavú pôžičku vymazať svoje dlhy , alebo budete potrebovať kapitál úver
zlepšiť svoje podnikanie ?
ste bol odmietnutý
banky a iné finančné inštitúcie ?
Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku ?
hľadať žiadne ďalšie , pretože my sme tu, aby všetky svoje finančné problémy vec
minulosti . My úverových fondov sa na jednotlivca
ktoré potrebujú finančnú pomoc , ktoré majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze
platiť účty , investovať na podnikanie vo výške 2 % . Chcem použiť tento
médium Vám oznámiť , že sme sa poskytnúť spoľahlivé a príjemcu pomoci a
budú ochotní vám ponúknuť loan.So kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e - mailu :
josedennison007@gmail.com

odpovedať

Autor: Pán Abdul-Hamid
Ponuku úveru, sa teraz!!
Odoberať reakcie:
Dátum: 26.3. 14:25:52
Som Abdul-Hamid Musa úver veriteľ Abdul-Hamid FINANCE, Ponúkame ako osobné a podnikateľské úvery s kapitálovou základňou medzi súčtom €1,000.00 na €300,000,000.00 americký dolár, európske eurách alebo librách šterlingov pre jednotlivcov, firmy a spolupracovať orgány, bez ohľadu na ich rodinný stav, pohlavie, náboženstvo, umiestnenie, ale mala by byť právne prostriedky pre splatenie úveru v stanovenej lehote, a musí byť hoden dôvery sa úrokové sadzby tak nízke, ako 3%.
email: abdulhamidfinance@yahoo.com

odpovedať

Autor: suezi
spell caster
Odoberať reakcie:
Dátum: 7.4. 7:12:49
čo báječný svet žijeme , aj napriek tomu pochybujem , toto kúzlo koliesko , ako to urobil !
Moje ústa sú plné svedectvo , Am Suez môj manžel odišiel z domu na dva roky do Južnej Afriky pre turistov , myslel prostitútku a bol očarovať dievčaťom môj manžel odmietajú vracať domov , volám vo dne v noci hľadá pre ktorý by mi pomohol , som si prečítal na tlačovej papier o mocné kúzlo koliesko s názvom Dr okojie a ja som kontaktoval kúzlo koliesko , aby mi pomohol dostať svoje milenca späť ku mne , a on sa ma nebude starať o to , že bohovia sa bojovať za mňa .. on mi povedal , že v polovici noci , keď všetci duch je v pokoji , že sa kúzlo sa zmieriť mojím milencom späť ku mne . a on sa za menej ako 3 dni môj manžel vrátil ku mne a začal plakať , že by som mal pre odpusť mu , i , m tak šťastná za to , čo to kúzlo koliesko urobil pre
ja a môj manžel .. kontakt na jeho e ​​- mailovú drokojiehealinghome@gmail.com je najlepšie kúzlo koliesko na celom divokom svete . on je specialiesed na riešenie ďalších problémov , vrátane nasledujúcich :
( 1 ) Ak chcete, aby vaša ex späť .
( 2 ) ak budete mať vždy zlé sny .
( 3 ) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii .
( 4 ) Chceš ženy / muži bežať po vás .
( 5 ) Ak budete chcieť dieťa .
( 6 ) Ak budete potrebovať finančnú pomoc .
( 7 ) Ak chcete, liek na HIV AIDS
kontaktujte ho teraz pre okamžité riešenie vášho
problémy na Drokojiehealinghome@gmail.com
ďakujem

odpovedať

Autor: Kia
Ponuka úveru sa teraz
Odoberať reakcie:
Dátum: 14.4. 8:30:25
Kia Slim je tu informovať verejnosť, ktorí sú v núdzi úveru na začatie podnikania, pre domáce použitie, usadiť zlý dlh alebo splatiť svoje dlhy, postaviť dom alebo k inému projektu, ktoré sú strategické. My rozdávať pôžičky na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3%. Ak potrebujete úver pre niektorý z týchto uvedeného účelu alebo pre akýkoľvek iný účel, kontaktujte prosím našu mailovú správu teraz: kia_credit@blumail.org

odpovedať

Pridaj príspevok

Zasielať mailom všetky reakcie
Zasielať mailom reakcie na zvolené príspevky
Email:    

Vyhľadávanie

Rozšírené vyhľadávanie  

Elektromobily

Nastaviť ako domovskú stránku :: Pridať medzi obľúbené :: 2003-2007 Obroda.sk, webdesign and technology by HIVsoft